Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WESOŁYCH ŚWIĄT. ŻYCZENIA OD DZIENNIKARZY POLSATUDrukuj

cyfrowypolsatnews.pl
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, redakcja serwisu cyfrowypolsatnews.pl pragnie życzyć Wam, naszym Czytelnikom, wszystkiego co najlepsze. Niech te dni wypełnią się spokojem, ciepłem, radością i miłością w gronie najbliższych osób. A wszelkie smutki, zmartwienia i problemy dnia codziennego, odejdą w dal. W ten wyjątkowy czas, nie mogło zabraknąć również życzeń od dziennikarzy Grupy Polsat.


Agnieszka Gozdyra – dziennikarka Polsat News
Wszystkim nam życzę spokoju, oddechu i spojrzenia na drugiego człowieka. Dostrzeżenia w nim nie wroga, ale bliźniego, któremu nie czynimy tego, co nam samym niemiłe. Wtedy jest szansa, że świat wokół stanie się choć odrobinę lepszy.Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsat Sport
Był czas na kibicowanie i przeżywanie sportowych emocji… przyszedł czas na Świętowanie. Wszystkim Czytelnikom portalu cyfrowypolsatnews.pl życzę ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, utrzymanych oczywiście w sportowym duchu :) Odpocznijmy, nacieszmy się obecnością najbliższych i nabierzmy sił by w 2017 roku ponownie radować się zwycięstwami piłkarskiej reprezentacji w drodze do Mistrzostw Świata, a także walką naszych siatkarzy o Mistrzostwo Europy... Słonecznie pozdrawiam. Jerzy Mielewski


Marcin Bisiorek - szef i dziennikarz Muzo.fm oraz Muzo.tv
Wszystkim Czytelnikom portalu życzę spokoju i radości na nadchodzące Święta. Wytchnienia od świata, który nas otacza i odnalezienia ciepła i miłości wśród swoich bliskich.
Urszula Rzepczak, dziennikarka Polsat News
Wszystkim Widzom Polsat News i Czytelnikom serwisu cyfrowypolsatnews.pl, którzą są mi szczególnie bliscy i których traktuję jak swoją drugą Rodzinę, pragnę życzyć Spokojnych, Pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy, 2017 Rok, przyniesie nam Zdrowie i pozwoli Spełniać Plany i Marzenia - łącznie z tymi o Wspaniałych Podróżach, także do słonecznej Italii, kolebki europejskiej cywilizacji. Niech otacza nas Mądrość i Życzliwość!

Ewa Gajewska – dziennikarka Polsat News
Dla całej redakcji i wszystkich Czytelników portalu cyfrowypolsatnews.pl wesołych, pogodnych (mimo, że prognozy nie pozostawiają złudzeń i ma być deszczowo) i przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
W naszym zawodzie ciężko o chwilę oddechu i oderwania od bieżących informacji dlatego mam też nadzieję, że Święta będą spokojne i dadzą chwilę wytchnienia :)
W Nowym Roku natomiast życzę samych dobrych informacji i spełnienia chociaż części noworocznych postanowień :)
Pozdrawiam wszystkich świątecznie Ewa Gajewska


Michał Bebło, dziennikarz Telewizji Polsat i Polsat News
Niech nadchodzące Święta będą dla nas wszystkich czasem wyciszenia i odpoczynku. Wykorzystajmy świąteczne chwile na spotkanie z najbliższymi i z tymi, o których zapomnieliśmy. Zapukajmy do sąsiada, sprawdźmy czy nie spędza Świąt samotnie. Podzielmy się opłatkiem także z tymi, z którymi nam nie po drodze. W Święta mogą zdarzać się cuda, wyglądajmy więc cudu pojednania i przebaczenia. Niech Polska w tych dniach będzie piękna, cicha i spokojna. Niech taka będzie nie tylko od święta.
Cudownych Świąt!
PS No i Kevin oczywiście :-)


Radosław Nałęcz – dziennikarz Muzo.fm i Muzo.tv
Wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom chciałbym przede wszystkim życzyć uśmiechu w te Święta oraz przez cały 2017 rok. Nam wszystkim życzę z kolei dobrych kawałków, które kręcą oraz klipów. I jednego, i drugiego nigdy dość, a na antenach radia Muzo.fm oraz telewizji Muzo.tv zawsze znajdzie się miejsce na kawałków, które chwytają za serca! Sobie życzymy jeszcze lepszej słuchalności oraz oglądalności. Spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności!
Dziękuję za możliwość złożenia życzeń tak Szanownemu gronu fanów Grupy Polsat
Pozdrawiam Radek Nałęcz (dziennikarz Muzo.fm i Muzo.tv)


Artur Adamczak, dziennikarz Polsat News
Życzę Czytelnikom portalu cyfrowypolsatnews.pl aby na te kilka dni zapomnieć o troskach codzienności. Żeby słowo spokojnych i pogodnych Świąt nie było nie tylko życzeniem ale żeby stało się faktem. Aby te Święta były rodzinne radosne i pełne tylko szczęśliwych momentów. I zapomnijmy o tych którzy w te piękne dni dla nas, są sami.


Profil serwisu na Facebooku oraz twitterze.


Foto: Polsat/Muzo.fm/archiwum prywatne
#7 | Michal Juskowiak dnia 24.12.16 15:21
Wszystkim naszym Czytelnikom, Przyjaciołom, oraz całej ekipie naszego serwisu życzę Zdrowych Radosnych Świąt, spędzonych w cieple rodzinnym. Uśmiech
#8 | PN dnia 25.12.16 10:12
Pięknie dziękujemy wszystkim za życzonka. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający