Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZMIANY W RAMÓWCE POLSAT NEWS 2. ZNIKA PASMO INFORMACYJNO - PUBLICYSTYCZNEDrukuj

Polsat News 2
Od stycznia kanał Polsat News 2 wprowadzi zmiany w ramówce na dni powszednie. Stacja zrezygnuje z pasma informacyjno - publicystycznego, nadawanego w godzinach 10 - 15 i zastąpi je powtórkami innych programów.

Pierwszą pozycją "na żywo" kanału będzie nadawany o godz. 15:00 razem z Polsat News magazyn "Newstelegraf". Natomiast pierwszą autorską propozycją będzie: w poniedziałki program "Nie rządem Polska stoi", który zostanie przesunięty na godzinę 16:35, z kolei od wtorku do piątku "Zoom na giełdę" - o 17:00 (wcześniej magazyn rozpoczynał się w Polsat News 2 o godz. 16:35).

Zmiany będą obowiązywały, jak wynika z ramówki - od poniedziałku, 2 stycznia.

#1 | Marcin dnia 25.12.16 12:22
Oni w tym Polsatem już całkiem ogłupieli, tyle powtórkowych stacji że aż bokiem wychodzi. Już niedługo kolejna nowa Super Polsat, mam nadzieję że na tym kokosów nie zarobią.
#2 | Kędzierzawy dnia 25.12.16 17:03
@Marcin. No a ja na to inaczej patrzę. Cieszą mnie nowe kanały, doceniam, że platforma się rozwija, pracuje nad ofertą. A ten nowy Super Polsat zapowiada się interesująco.
#3 | Mirek dnia 25.12.16 17:27
Kędzierzawy Super Polsat pod jakim względem zapowiada się ciekawie? Wszystko co w nim będzie to odgrzewane kotlety. Jeśli chcieliby puszczać ten super "kontent" to idealnym miejscem byłby Polsat 2.

Ps. Natomiast co do Polsatu News 2 szkoda, że Polsat obciął program live. Jeśli już chcieli zaoszczędzić to zamiast powtórek, powtórek powinni zapodać jakieś dokumenty. Zawsze byłoby to jakieś urozmaicenie. No ale po co, ciemny lud kupi wszystko.
#4 | Krzysztof Szymczynski dnia 25.12.16 19:27
Teraz puszczę wodze fantazji: Może ta zmiana będzie wymuszona remontem studia PN, tak to by gdzie nadawali swoje programy? A tak będzie wolne studio PN2 Z przymrużeniem oka
#5 | AG dnia 26.12.16 09:53
Te zmiany pewnie są podyktowane niską oglądalnością tego pasma, więc szkoda wydawać im pieniędzy na coś, czego nikt nie ogląda. Uśmiech Jeszcze trochę i kanał pewnie pójdzie do rebrandingu. Uśmiech
#6 | Wojtek dnia 26.12.16 22:16
Każdy liczy pieniądze i pewnie wyszło na to, że coś trzeba z tym zrobić. Powtórki - może będzie też dokument powtarzany. Jakoś próbując siedzieć przed TV podczas ostatnich Świąt nie zauważyłem, żeby inne stacje puszczały tylko nowości i zrezygnowały z powtórek.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający