Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MAGDALENA SCHEJBAL ODESZŁA ZE "SZPILEK NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Polsat ma nadzieję na szybki powrót Magdaleny Schejbal na plan serialu "Szpilki na Giewnocie". Tymczasem sama aktorka, w wydanym przez siebie oświadczeniu zapewnia, że definitywnie zrezygnowała z dalszej współpracy z tą produkcją.
Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko. Mam nadzieję, że pojawi się w "Szpilkach" pod koniec nowej serii
- ogłosiła Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu. A co na to aktorka?

W opublikowanym oświadczeniu Magda Schejbal zaprzeczyła tym informacjom: Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich w dniu 1 września.

Okazuje się, że powodem rozstania aktorki z serialem wcale nie jest urlop macierzyński. Jak donosi Fakt, Schejbal zażyczyła sobie wglądu w scenariusz "Szpilek na Giewoncie". Aktorka potwierdza tę wersję.

Jedyną prawdziwą motywacją do podjęcia tej decyzji były dla mnie tylko względy artystyczne, dotyczące ewentualnego rozwoju postaci i dramaturgicznej atrakcyjności serialu, czego nie ukrywałam w rozmowach z produkcją - napisała gwiazda w oświadczeniu.

Schejbal chciała współdecydować o losach swojej bohaterki, na co producenci nie mogli się zgodzić, gdyż tę rolę woleli powierzyć profesjonalistom. I tak właśnie zakończyła się przygoda Magdy ze "Szpilkami na Giewoncie". Teraz aktorka może skupić się na wychowaniu dwumiesięcznej córeczki.

źródło: Dziennik/Fakt
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający