Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

D. GAWRYLUK NIE BĘDZIE JUŻ SZEFOWĄ "WYDARZEŃ. PRACUJE NAD NOWYM PROGRAMEMDrukuj

Wydarzenia

Dorota Gawryluk zrezygnowała z szefowania "Wydarzeniami". Przypomnijmy, że dziennikarka kierowała programem informacyjnym Polsatu od lutego br. Dorota Gawryluk pracuje nad nowym programem publicystycznym, który zadebiutuje wiosną na antenie Polsat News.

Dziennikarka nadal będzie jednak gospodynią "Wydarzeń". "Dorota Gawryluk zrealizowała cele jakie sobie postawiła. Przygotowuje nowy program publicystyczny, który na antenie powinien pojawić się wiosną. Ponadto podkreślić należy, że Dorota nadal będzie prowadziła »Wydarzenia«" - powiedział serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Od stycznia za dziennik będzie odpowiedzialny Henryk Sobierajski - dyrektor pionu informacji i publicystki Grupy Polsat (tak też było przed objęciem funkcji szefowej przez Dorotę Gawryluk).

Dorota Gawryluk jest związana z Telewizją Polsat od początku swojej kariery zawodowej. Pracowała również w TVP, współpracowała z Polskim Radiem, Tok FM, tygodnikiem "Uważam Rze", "Dziennikiem", "Faktem" i "Rzeczpospolitą". Obecnie jest publicystką tygodnika "Idziemy".

Jako pierwszy o zmianach w "Wydarzeniach" poinformował Presserwis.

#1 | Krzysztof P. dnia 30.12.16 12:14
I bardzo dobrze. Liczę po cichu, że niebawem dowiemy się, że Kamil Durczok zostanie nowym szefem Wydarzeń. Na pewno program zyskałby na tym.
#2 | Gracek dnia 30.12.16 15:56
Do tej pory Wydarzenia były najbardziej obiektywnym programem informacyjnym. Więc mam tylko nadzieję, że po zmianach kadrowych się to nie zmieni Z przymrużeniem oka
#3 | Jarek dnia 30.12.16 22:53
@Grace Ze co proszę? ?? Polsat po wyborach wyraźnie stoi po jednej stronie.de
#4 | Mysia dnia 02.01.17 14:26
Po jakiej stronie ? Po żadnej, to najlepsza stacja informacyjna w Polsce - obiektywna. Może @Jarek pooglądaj sobie pod rząd wiadomości na Polsacie, TVN i Publicznej i zobaczysz kto jest najbardziej obiektywny.
#5 | Krystian dnia 02.01.17 14:28
Pani Dorota to super specjalista od programów informacyjnych - zawsze stonowana, spokojna - fajnie, że będzie miała swój własny program - ciekawe czy będzie rywalizować z Panem Durczokiem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający