Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelCYFROWY POLSAT PRZEDŁUŻA ŚWIĄTECZNE PROMOCJE (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje aż do końca stycznia. Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na wyjątkowych zasadach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat. Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie.

W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy. Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO – aż przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na atrakcyjne sprzęty w niższych ratach (m.in. nowoczesne telewizory LG).

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:

* zyskuje dostęp do nawet 92 kanałów telewizyjnych ze swojego abonamentu, np. do Eleven Sports HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych,

* wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją,

* ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Polecany zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie:

· Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 92 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM. · Internet – 10 GB w prezencie.

· LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą o 10 zł ratą – 40zł/mies. (48 rat).

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.: · 170 kanałów telewizyjnych, w tym 90 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies. · Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu. · Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Kampania reklamowa Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza.

Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.

Komentarze z Facebooka

#1 | Mantez dnia 28.01.17 17:38
Polsat przedłuża promocję w ramach smartdomu bo jest on bardzo popularny wśród jego klientów. Dla nowych również pojawia się sporo gratisów i nawet 6 miesięcy za free.
#2 | Cadyk dnia 30.01.17 12:04
Polsat kontynuuje wyprzedaże, bo program się sprawdził. Mają ponad 1,5 mln klientów i co ważne obudzili konkurencję.
#3 | Przemek dnia 30.01.17 13:54
Konkurencja to teraz podstawa, gdyby nie ona nie byłoby żadnych promocji. Trzeba to wszystko przeanalizować albo poczekać na Święta, może być kolejna promocja. Umowa kończy mi się jakoś w kwietniu mam czas, żeby czegoś poszukać - CP na razie wygląda najlepiej.
#4 | Ludo dnia 30.01.17 14:29
@Cadyk - 1,5 mln klientów na sam Smart Dom, o ile się nie mylę. Tak ogólnie klientów CP ma chyba znacznie, znacznie więcej - jakieś 2-3 razy tyle, więc warto zaznaczyć, że to na sam program Smart dom Tyle ludzi do CP trafiło.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający