Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AKTORZY "ŚWK" WRÓCILI NA PLAN. NOWY SEZON WIOSNĄ W POLSACIE (foto)Drukuj

Świat według Kiepskich
Ekipa serialu "Świat według Kiepskich" właśnie pojawiła się na planie nowych odcinków, które Telewizja Polsat pokaże wiosną. Jak zwykle scenarzystom nie zabrakło pomysłów.

Ferdek i Halina

W nowej serii na przykład Kiepscy będą zmagać się z mrozem i… smogiem, a Ferdek, żeby tradycji stało się zadość, nie przestanie szukać pomysłów, jak zmienić swoje życie.

Foto: ATM Grupa
#1 | Bodzio dnia 11.01.17 21:58
Świetna wiadomość. To mój najbardziej ulubiony serial w ostatniej dekadzie, a i wcześniej też go oglądałem, ale jeszcze nie bardzo rozumiałem. Trafny obraz polskiej rzeczywistości. I za to że ciągle go kręci Polsat to stację bardzo lubię.
#2 | Fajdek dnia 15.01.17 18:52
Polsat miał nosa z tym serialem. Staje się on powoli kultową pozycją polskich sitcomów i pomimo już wielu setek odcinków nadal śmieszy.
#3 | Paweł dnia 16.01.17 19:57
Dosłownie od wieków oglądam ten serial i non stop mnie on bawi. Mistrzostwo, bo mało która produkcja telewizyjna po tylu latach produkcji jest jeszcze świeża, nowa, twórcza. A Polsatowi to się jakimś cudem z Kiepskimi udaje.
#4 | Zośka dnia 17.01.17 13:59
Niedawno zastanawiałam się czy będzie ciąg dalszy czy trzeba będzie się z serialem pożegnać. A tu taka niespodzianka - wiem, niektórzy napiszą "durny serial" - moja odpowiedź brzwi - dla ludzi inteligentnych.
#5 | Rysiek dnia 03.02.17 21:49
No faktycznie serial ma specyficzne poczucie humoru - ale dajemy radę Uśmiech nie pamiętam czy od początku był w Polsacie - chyba tak - ale fajnie, że jest dalej i cały czas Uśmiech
#6 | Patrick dnia 05.02.17 19:31
Pomysłów w Polsce na ten serial nie brakuje bo codzienne dostarczane są świeże, a polsat to wykorzystuje i nadal kręci kolejne odcinki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający