Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LUTOWE PROPOZYCJE KANAŁÓW POLSAT VIASATDrukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)
Luty na kanałach Polsat Viasat będzie bogaty w nowe pozycje programowe, na antenie można będzie także zobaczyć kolejne sezony programów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców. Stacje pokażą m.in. serię "Odlotowe wynalazki", drugi sezon "Amerykańskich księżniczek" oraz cykl "Weterynarz na peryferiach.

"Odlotowe wynalazki" to seria popularno-naukowa, opowiadająca o niezwykłej genezie niektórych z najbardziej popularnych rzeczy powszechnego użytku, otaczających nas we współczesnym świecie. Serial prezentuje niesamowite historie źródeł ich powstania, często na użytek działań wojennych lub badawczych, które po latach znalazły zupełnie inne zastosowanie. Z parcia mocarstw do zdominowania się nawzajem, wygrywania wojen i podbijania kosmosu narodziły się wynalazki, które na zawsze odmieniły życie nas wszystkich. Jak się zmieniło zastosowanie tych wynalazków? Jak obecnie wyglądają ich procesy produkcyjne? "Odlotowe wynalazki" od 28 lutego o godz. 22:00 na kanale Polsat Viasat Explore.

Polsat Viasat History pokaże drugi sezon programu "Amerykańskie księżniczki" – fascynującą opowieść o najbardziej charyzmatycznych i przedsiębiorczych kobietach swoich czasów. To one — od Consuelo Vanderbilt po Wallis Simpson — stanowiły awangardę wielkich przemian społecznych zachodzących w XX w. W okresie od lat 90. XIX wieku aż po lata 70. XX wieku te niezwykle aktywne kobiety, zaczęły odgrywać coraz większą rolę w życiu politycznym oraz kulturalnym w Europie i Wielkiej Brytanii. Dzięki kolejnemu sezonowi programu poznamy m.in. biografię aktorki Grace Kelly, która zrezygnowała ze swojej kariery, aby wyjść za mąż za księcia Monako Rainiera III. Przyjrzymy się także życiu Peggy Guggenheim, która miała wielu kochanków i była słynną propagatorką sztuki. Nowa seria "Amerykańskich księżniczek" od 9 lutego o godzinie 22:00.

Polsat Viasat Nature zaprasza na spotkanie z niezwykłym weterynarzem o złotym sercu, doktorem Scottem Millerem. Dr Miller pracuje na peryferiach Londynu, w cichej dzielnicy Richmond upon Thames. To właśnie tutaj znajduje się jego klinika, która od świtu do nocy tętni życiem. Choć doktor Scott Miller ma mnóstwo pacjentów w klinice, to jeździ także na wizyty domowe. W czasie pracy ma do czynienia z przedstawicielami przeróżnych gatunków zwierząt m.in. egzotycznych ptaków, gadów i dzikich zwierząt. Dzięki programowi będziesz mieć szansę zobaczyć działania lekarzy, pracę kliniki od kuchni, która zazwyczaj odbywa się za zamkniętymi drzwiami. "Weterynarz na peryferiach" od 16 lutego o godz. 21:00.
#7 | Maciek dnia 27.01.17 12:15
Dla wielu ludzi w CP te kanały Polsat Viasat to ważne punkty programu. Ja się kiedyś zachłysnąłem Discovery Channel i myślałem, że nie ma nic wartościowego z dziedziny popularno-naukowej poza DC, ale szybko się okazało, że te Viasaty śmiało mogą z DC konkurować.
#8 | Orman dnia 28.01.17 19:22
Osobiście często oglądam polsatowskie viasaty, a szczególnie ostatnie serie na viasat history z cyklu Cena Imperium o II wojnie światowej. Znakomita lekcja historii.
#9 | Viking dnia 30.01.17 13:45
Ramówki kanałów Polsat Viasat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....satexplore

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający