Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT NEWS HD W IPLI I CYFROWY POLSAT GODrukuj

Polsat Sport News HD
Kanał Polsat Sport News HD dołączył do oferty IPLI. Stacja dostępna jest również dla klientów usługi Cyfrowy Polsat GO. Przypomnijmy, że Polsat Sport News (w wersji SD) był oferowany przez większość operatorów w kraju (w tym przez IPLĘ i CP GO) oraz za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-2). Od początku stycznia kanał został zastąpiony przez Super Polsat.

Polsat Sport News HD ruszył jako nowa telewizja. Dlatego też musi budować zasięg od początku. Stację mogą oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu oraz wybranych sieci kablowych, m.in. UPC Polska, Multimedia, czy JAMBOX.
#1 | Misiek dnia 25.01.17 11:45
I spoko, im więcej tego sportu w ipli, tym lepiej. Dla mnie bombowo w każdym razie, że ipla ma kanały Eleven. Przez iplę jest do nich dostęp praktycznie z każdego miejsca, gdzie mam zasięg.
#2 | Mikołaj dnia 26.01.17 13:14
Paczka sportowa w Ipli jest bardzo mocna. Dla mnie sport to podstawa, więc korzystanie z ipli zdarza mi się praktycznie codziennie i to znak, że serwis sie po prostu sprawdza.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający