Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

6 MIESIĘCY INTERNETU LTE BEZ OPŁAT. RUSZYŁA NOWA PROMOCJA CP I PLUSADrukuj

Internet LTE
Ruszyła najnowsza promocja Cyfrowego Polsatu i Plusa, w której klienci zyskają 6 miesięcy Internetu LTE Plus bez opłat. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach internetowych operatorów. Promocje dotyczą ofert z routerami (mobilnymi lub stacjonarnymi) i umów na 24 miesiące.

W ramach dostępnej od 26 stycznia promocji klienci, którzy skorzystają z oferty na pakiet 50 GB za 49,99 zł/mies., otrzymają:
* 6 miesięcy bez opłat na start;
* router stacjonarny Huawei B315 i inne sprzęty na raty lub w czynszu;
* dostęp do serwisu HBO GO w atrakcyjnej cenie;
* dostęp do pakietów IPLI – IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI przez pierwsze 2 miesiące bez opłat.

Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu jest obecnie dostępny dla 99% mieszkańców Polski. Internet LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40% populacji naszego kraju, co oznacza, że z tej najnowszej technologii może już korzystać ponad 15,370 milionów Polaków.

Więcej informacji na www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl.
#1 | Janek dnia 30.01.17 15:09
Plus ma b. dobry net, więc przy takiej ofercie to się bardzo opłaca. W końcu przez 2 lata wychodzi na to że ma się 25% taniej!
#2 | Bartosz dnia 26.03.17 20:44
Bardzo ciekawie Plus konstruuje te cykle promocyjne. 2 miesiące temu pół roku za darmo, teraz na dniach minęła kolejna ze 100GB netu za 50 zł. A Net ciągle świetnie działa, mimo że klientów i za tym idące większe obciążenie sieci.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający