Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

II SERIA "KABARETU NA ŻYWO" OD 5 MARCA W POLSACIEDrukuj

Kabaret na żywo
Powstanie drugi sezon "Kabaretu na żywo". Program niezmiennie będzie emitowany w niedzielne wieczory o godz. 20:05 w Polsacie. W pierwszym odcinku nowej serii, który Polsat pokaże 5 marca, tematem przewodnim będzie Dzień Kobiet.

Gospodarzem wydania będzie Kabaret Młodych Panów. Gościnnie wystąpią: Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek, Kabaret Zachodni oraz Piotr Bukartyk.

"Kabaret na żywo" to dwugodzinny mini kabareton na żywo z udziałem najlepszych kabaretów w Polsce, a także gwiazd kabaretowej sceny. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru jest inny kabaretu, który do udziału w programie zaprasza kilku wykonawców.
#1 | Reksin dnia 30.01.17 21:57
Fajnie, że kabarety zostają na dłużej Z przymrużeniem oka Pierwsza edycja była super Uśmiech Najlepsze, że to jest na żywo, a nie nagrane - zupełnie inaczej się to tak ogląda Z przymrużeniem oka
#2 | Robert dnia 30.01.17 22:11
Polsat to jeszcze jedyny kanał na którym są kabarety bez cenzury - inne, to nic nie puszczają. Odkąd mamy nowy ustrój to nic ciekawego w Publicznej nie da się oglądać - tylko prywatna telewizja.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający