Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT 2 POKAŻE PARODOKUMENT "GLINIARZE"Drukuj

Polsat 2 (HD)
Kanał Polsat 2 ruszy z emisją serialu z gatunku docu-crime "Gliniarze", znanego z głównej anteny Polsatu. Paradokument będzie nadawany w dni powszednie o godz. 19:00 - począwszy od 20 lutego.

Akcja serialu rozgrywa się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także - jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce. "Gliniarze" ukazują mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami. Tytułowi "Gliniarze" to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz - dumny warszawiak z dziada pradziada, absolwent prawa w typie macho i pochodząca z Pionek, świetnie wyszkolona feministka z ponadprzeciętną empatią oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski - doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk w typie naukowca, bazującego na twardych danych.

Producentem serialu jest firma OUTSET Films. Obecnie Telewizja Polsat pokazuje powtórkowe odcinki. Nowa seria już od 27 lutego o godzinie 17:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający