Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT DOKU WYSTARTUJE W HDDrukuj

Polsat Doku (HD)
W piątek, 10 lutego wystartuje Polsat Doku - nowy kanał dokumentalny dla pasjonatów, historii, nauki, widzów zainteresowanych problemami współczesnego świata oraz fanów programów podróżniczo-przyrodniczych. Polsat Doku to ponad 600 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD.


Polsat Doku będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Będzie to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity - dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

Kanał Polsat Doku będzie nadawał reklamy i tym samym stacja znajdzie się w portfolio Polsat Media. Będzie to 58 kanał w ofercie tego brokera.
#1 | mikun8 dnia 31.01.17 18:22
...na pewno nie w HD tylko psełdo HD (bitrate 4-6 Mb/s ) ale może się tym razem pomylę Uśmiech jednak lepiej takie HD niż dodawanie kanałów w wersji SD ...Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający