Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SPOT PROMUJĄCY I PEŁNIEJSZA OFERTA KANAŁU POLSAT DOKU HD (wideo)Drukuj

Polsat Doku (HD)
Startujący już 10 lutego o godz. 06:00 kanał Polsat Doku HD doczekał się spotu promocyjnego. Ponad półminutowy materiał można obejrzeć poniżej. Tam też również pełniejsza oferta programowa stacji. Szefem Polsat Doku HD jest Radosław Sławiński, który kieruje jednocześnie kanałem Polsat Play.


"Przygotowaliśmy wybór najlepszych, premierowych dokumentów z najodleglejszych zakątków globu. W Polsat Doku każdy znajdzie coś dla siebie. Coś co poszerzy horyzonty, pogłębi wiedzę o świecie, zachwyci lub zaszokuje. Pokażemy nagradzane na festiwalach, ambitne dokumenty oraz fascynujące, wysokobudżetowe produkcje adresowane do szerokiej publiczności" – powiedział Radosław Sławiński, szef Polsat Doku.

W Polsat Doku HD zobaczymy kontrowersyjne filmy poruszające niewygodne i odważne tematy jak np. wyprodukowany przez Georga Clooneya i Stevena Soderbergha, wstrząsający dokument "Plac zabaw"o pedofilskiej szajce handlarzy dziećmi. Oglądając "Rozszyfrować ISIS" dowiemy się, że ponad stu profesjonalistów z branży telewizyjnej z Europy na zlecenie Państwa Islamskiego przygotowuje propagandowe nagrania, których celem jest rekrutacja do ISIS. Szokująca seria "Przemytnicy" odkryje tajemnice międzynarodowego czarnego rynku handlu dziećmi, organami, narkotykami, zwierzętami, bronią.

Najbardziej gorące, aktualne problemy i konflikty współczesnego świata zobaczymy z najbliższej perspektywy. Dokument "Żołnierze Allaha" to efekt pracy dziennikarza, który z ukrytą kamerą przeniknął do francuskiej komórki ISIS przygotowującej atak terrorystyczny. W reportażu śledczym "Rosyjscy neo-naziści" dowiemy się jak działa jedna z najbardziej brutalnych, prawicowych grup ekstremistycznych świata. Polsat Doku przedstawi nowe spojrzenie na historię w świetle najnowszej technologii badań i odkryć. Doskonała seria "Święta wojna" opowiadająca historię kilkusetletniego konfliktu islamu z chrześcijaństwem pokaże z szerszej perspektywy współczesny problem terroryzmu. Zbrodnie wojenne aliantów odkryją ciemną stronę wojsk amerykańskich, walczących o wolność okupowanych narodów. Natomiast w szokującym dokumencie "Doktorzy śmierci - Mengele" i inni poznamy przerażającą prawdę o niemieckich, japońskich oraz amerykańskich lekarzach przeprowadzających eksperymenty na ludziach.

Pasjonaci zachwycających miejsc, zjawisk i wspaniałych zwierząt zobaczą serię "Miasto niedźwiedzi polarnych" opowiadającą o kanadyjskim miasteczku Churchill, które każdej jesieni odwiedza ponad 1000 głodnych niedźwiedzi wędrujących do terenów łowieckich nad Zatoką Hudsona. "Mikropotwory" to program, w którym David Attenborough przy wykorzystaniu najnowocześniejszych kamer pokaże fascynujący świat owadów, skorpionów, pajęczaków. Znakomity cykl "Katastrofy, które wstrząsnęły światem" opowiada o największych trzęsieniach ziemi, tsunami, wybuchach wulkanów ostatniego stulecia.

W Polsat Doku HD poznamy fascynujące badania, technologie i eksperymenty naukowe. Japońska seria "Rok 2045. Jaki będzie świat?" to rewelacyjna produkcja ukazująca naukową wizję bliskiej przyszłości, z której dowiemy się jak sztuczna inteligencja zmieni świat oraz czy człowiek pokona barierę dźwięku. W dokumencie "Katastrofy na morzu: dlaczego statki toną?" zobaczymy nagrania z tonących statków, które pomogą ekspertom w odpowiedzi na pytanie dlaczego statki toną pomimo postępu technicznego.

W Polsat Doku HD każdego miesiąca czekają na widzów premiery najlepszych światowych produkcji dokumentalnych dla całej rodziny.

Polsat Doku HD będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.
#7 | Jardel dnia 10.02.17 19:37
Nowy kanał Polsatu to całkiem sensowna propozycja i z pewnością znajdzie swoich zwolenników.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający