Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZAPOWIEDŹ IX SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"Drukuj

PrzyjaciółkiDziewiąta seria "Przyjaciółek" to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czym Zuza wypełni pustkę w swoim życiu? Co przyniesie Indze niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja i Michał odbudują swoje małżeństwo? Czy Anka i Paweł wreszcie dotarli do bezpiecznego portu? Dwanaście nowych odcinków serialu zagości od 2 marca na antenie Telewizji Polsat.

Do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

Zuza (Anita Sokołowska) odrzuciła Jerzego (Mariusz Bonaszewski), a Janek (Marek Bukowski) sam zniknął z jej życia. Zuza nie przyznaje się do tego, że w jej życiu zapanowała pustka. Dotychczasowi partnerzy Zuzy układają sobie życie od nowa. Jerzy związał się z Agatą (Anna Prus), a Janek z Beatą (Karolina Nowakowska). Czy Zuza podejmie wyzwanie i zawalczy o związek z Jerzym lub z Jankiem? Która z kobiet stanie się jej rywalką?

Ciężarna Inga (Małgorzata Socha) musi sama radzić sobie w Nowym Jorku. Dramatyczny wypadek siostry Roberta (Krzysztof Wieszczek) uniemożliwił mu wyjazd. Czy Inga odzyska Hanię (Pola Figurska)? Czy będzie mogła wrócić do Roberta przed porodem? Jak Inga i Robert poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku?

Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżywają drugi miesiąc miodowy. Anka szuka pracy, ale nie trafia na nic ciekawego. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Czy praca z "drugą połówką" to dobry pomysł? Wkrótce, ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich, rodzina Anki i Pawła powiększy się!

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) wrócili do siebie i odbudowują swój związek. Wszystko idzie w najlepszym kierunku, jednak los płata figle i potrafi w mgnieniu oka wszystko odebrać. Czy życie Patrycji rozpadnie się na kawałki? Czy rzeczywiście prawdą jest, że los zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie?

Tymczasem Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) wraca do pracy, a jej mąż Łukasz (Mikołaj Krawczyk) zostaje w domu i zajmuje się córką. Czy Łukasz sprosta wszystkim wymaganiom Doroty?

W dziewiątej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

Nowy sezon zadebiutuje 2 marca w Telewizji Polsat i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:00. "Przyjaciółki" od blisko pięciu lat cieszą się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. A dziewiąta seria ma pierwszy okrągły jubileusz, 9 marca widzowie zobaczą setny odcinek serialu.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.
#1 | Maria dnia 14.02.17 14:09
Obsada serialu jest znakomita, do tego scenarzyści robią świetne scenariusze, po prostu bardzo takie życiowe. I dzięki temu chętnie zaglądam na Polsat, jak lecą Przyjaciółki. Mogę powiedzieć, że są to moje Przyjaciółki z Polsatu Uśmiech
#2 | Elen dnia 14.02.17 20:41
Strasznie lubię ten serial Uśmiech Normalnie tak mi siadł, że wszystkie odcinki mam nagrane Uśmiech Bardzo się cieszę, że będzie kolejny sezon Uśmiech Byle do marca!
#3 | Lucek dnia 15.02.17 11:33
też często z dziewczyną oglądam Przyjaciółki. I to nie tylko po to, żeby z nią coś wspólnie robić, tylko dlatego, że w sumie jest ciekawy. Zawsze było wiadomo, że Polsat umie zrobić dobry serial, ale żeby "babska" tematyka interesowała faceta, to to już jest wyższa sztuka!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający