Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALE ACB NA ANTENACH POLSATU. NA POCZĄTEK TRANSMISJA Z ACB 53Drukuj

Polsat Sport Fight HDACB 53: Young Eagles 15 będzie pierwszą galą federacji Absolute Championship Berkut, jaką zobaczą widzowie sportowych anten Polsatu. Wydarzenie jednej z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, odbędzie się 18 lutego w olsztyńskiej Hali Urania. Planowane są transmisje kolejnych gal tej federacji.

Fani zobaczą dziesięć pojedynków w karcie głównej. W walce wieczoru zobaczymy Adriana Zielińskiego, który skrzyżuje rękawice z Rasulem Yakhyaevem. Przed główną walką widzów czeka też mocna karta główna z udziałem siedmiu Polaków. Po przerwie powraca Karol Celiński, dla którego będzie to debiut w organizacji ACB. Olsztynianin zmierzy się ze doświadczonym zawodnikiem, Łukaszem Parobcem. Na gali w Olsztynie nie mogło też zabraknąć wielkiego talentu polskiego MMA, klubowego kolegi Celińskiego - Pawła Kiełka. Młody, 21-letni wojownik stawi czoła pochodzącemu z Angoli Arturowi Lemos. Organizacja zakontraktowała również niepokonanego od ostatnich czterech walk Artura Kamińskiego oraz Patryka Wołodkiewicza, Pawła Karwowskiego, Rafała "Papaja" Czechowskiego i Łukasza Szczerka.

Relacja z gali ACB 53: Young Eagles 15 w Polsacie Sport Fight HD od godz. 20:00, w Polsacie Sport od 22:30.
#1 | Eduardo dnia 12.02.17 19:00
Kolejne świetne wydarzenie na antenie Polsatu. Dobrze, że Polsat transmituje takie imprezy, bo praktycznie jest jedyną stacją z walkami mma czy boksem.
#2 | Maciek dnia 14.02.17 14:05
Zgoda, pomysł na kanał Polsat Sport Fight bardzo dobry, non stop coś nowego się pojawia, ciekawe gale. To jest dobra robota. A to ACB bardzo ciekawie się zapowiada. Dobrze, że nie ograniczają się do KSW.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający