Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VIII SEZON "NASZEGO NOWEGO DOMU" OD 2 MARCA W POLSACIEDrukuj

Nasz nowy dom2 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy sezon "Naszego nowego domu". W ósmej serii Katarzyna Dowbor i jej ekipa dotrą m.in. na Kaszuby, Żuławy i Dolny Śląsk.

Wiosną ekipa "Naszego nowego domu" wybierze się naprawdę daleko. Będzie w Żukowie na Kaszubach, odwiedzi Trutnowy na Żuławach i Święcienice na Mazowszu. Dojedzie nawet do Chojnowa koło Legnicy na Dolnym Śląsku, by poznać dramatyczną historię i pomóc 14-letniej Marcie i jej mamie. W sezonie zimowym, wyremontowane zostaną trzy mieszkania i dziewięć domów. Widzowie spotkają się z ciepłymi, radosnymi rodzinami, które podnoszą się po tragicznych wydarzeniach w życiu, a nowy dom jest zwieńczeniem ich starań o powrót do normalności. W wiosennym sezonie poznamy historię kilku rodzin dotkniętych najpoważniejszymi chorobami. Dar jakim jest remont ich zagrażających życiu i zdrowiu domów nie gwarantuje wyzdrowienia, ale często jest ogromnym impulsem, daje energię, siłę i wiarę do walki o lepszą przyszłość. Katarzyna Dowbor, a szczególnie architekci programu Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz staną przed kilkoma poważnymi wyzwaniami w trakcie remontów domów w bardzo złym stanie technicznym. Na ekipę będą czekać liczne pułapki i niemiłe niespodzianki.

W tym sezonie, obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego, pojawi się nowy w programie Wiesław Nowobilski, rodowity góral z Bukowiny Tatrzańskiej.

Program "Nasz nowy dom" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment. Pierwszy odcinek 8 sezonu już w czwartek 2 marca o godzinie 20.00, powtórka w niedzielę o stałej porze czyli o godzinie 17.45. W ósmej serii zobaczymy dwanaście odcinków.
#1 | Tomek dnia 23.02.17 16:54
Program bardzo ciekawy. Wiele patentów udało mi się w tym programie Polsatu wypatrzeć, oczywiście patentów na rozwiązania remontowe czy wystroju wnętrz. I mnie to kręci.
#2 | Marcin dnia 24.02.17 19:55
Patentów, za krótko i za szybko, żeby jakieś patenty podpatrzeć Uśmiech Najważniejsze, że pomaga się ludziom w trudnych sytuacjach, jak nieraz patrzę jak mieszkają to wołam moje dzieci, żeby zobaczyły w jakich warunkach w XXI wieku jeszcze się mieszka. Fajna inicjatywa, bo naród jest coraz bogatszy, ale biednych i potrzebujących zawsze wiele.
#3 | Prakley dnia 25.02.17 10:13
Szczytny cel programu Polsatu. Dobrze, że wraca na jego anteny.
#4 | Wojtek dnia 27.02.17 12:32
Jak wraca ? Przecież od kilku lat jest rok w rok - chyba, że coś przegapiłem - cel faktycznie szczytny. Trzymać tak dalej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający