Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT DOKU HD ZWIĘKSZYŁ ZASIĘGDrukuj

Polsat Doku (HD)Najmłodszy kanał Polsatu - Polsat Doku HD dołączył do telewizji internetowej IPLA i sieci kablowej JAMBOX. Nową stację można także oglądać w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

W IPLI kanał zameldował się w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA WIEDZA I NEWS, a w JAMBOX w pakietach Wielotematycznych i Mini na pozycji 346.

Polsat Doku HD to telewizja dla ludzi ciekawych świata. Dla widzów zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami oraz dla fanów historii. Miłośników zwierząt, podróży, technologii oraz wszystkiego, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia. Kanał dostępny jest również w Cyfrowym Polsacie - poz. 109 i 159.
#1 | Lucjan dnia 14.02.17 14:07
Mi się ten Polsat Doku podoba. Jest dużo ciekawego dokumentu, programy są świeże, nowe, nie pokazywane wcześniej na innych antenach. W takiej formie Polsat Doku ma sens i jest ciekawą opcją dla ludzi ciekawych wszystkiego.
#2 | Tomek dnia 17.02.17 17:29
Racja, jest bardzo ciekawy kanał z Polsatu Doku. Bardzo dobrze, że udało się go Polsatowi w końcu uruchomić. Jest sposobność, żeby sobie spędzić kilka godzin przy dobrym dokumencie.
#3 | Viking dnia 20.03.17 12:05
Sam jeszcze nie miałem okazji oglądać kanału Polsat Doku, ale tu i w kilku innych miejscach spotykam się właściwie tylko z pozytywnymi opiniami na temat tej stacji.
Swoją drogą to ramówkę Polsat Doku na długo do przodu można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatdoku

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający