Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SEZON "ŚWK" OD 4 MARCA W POLSACIE. CO SIĘ WYDARZY?Drukuj

Świat według KiepskichWiosną wraz z Kiepskimi i ich sąsiadami wyruszymy na poszukiwania wałbrzyskiego złotego pociągu, zobaczymy heroiczną walkę Jolasi i Kozłowskiej o tę samą parę butów, a gość specjalny – zespół Big Cyc pokaże jak leczyć napięcia społeczne za pomocą perkusji. Od marca nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 19:30 w Polsacie.

W najnowszych sezonie serialu Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) i Paździochowa (Renata Pałys) postanowią sprzedać swoich mężów na popularnej aukcji internetowej. O ile Marian Paździoch (Ryszard Kotys) zostanie wylicytowany za 400 złotych miesięcznie, o tyle z Ferdkiem (Andrzej Grabowski) sytuacja będzie nieco bardziej skomplikowana… W pułapkę pogoni za bogactwem wpadną także inni lokatorzy z Ćwiartki 3/4 udając się tłumnie na poszukiwania legendarnego złotego pociągu. Żądza pieniądza ujawni najciemniejsze strony ich charakterów. Wiosną mieszkańcy kamienicy przejdą także terapię leczenia napięć społecznych za pomocą… perkusji. Jak powinno wyglądać rozładowywanie stresów poprzez muzykę pokaże im gość specjalny, zespół Big Cyc, który w tym odcinku wykona czołówkowy utwór z serialu. Kto takiej terapii będzie potrzebował najbardziej? W innym odcinku pod lupę wzięte zostaną natomiast współczesne wartości – widzowie przekonają się, do czego mogą być zdolne kobiety, które pragną tej samej pary butów. W tym sezonie okaże się również, że w sytuacji wspólnej tragedii sąsiedzi potrafią się wspierać. Brak prądu, wody oraz ogrzewania obudzi w nich nieznane dotąd pokłady dobrych chęci oraz bezinteresownej pomocy. Będzie to dla wszystkich prawdziwe oczyszczenie, gdyż tak miłej atmosfery w kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ nie było od dawna.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolkę (Barbara Mularczyk-Potocka), Helenę Paździoch (Renata Pałys), Waldusia (Bartosz Żukowski) Jolasię (Anna Ilczuk), Kozłowską (Joanna Kurowska), Prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła), Malinowską (Zofia Czerwińska), Badurę (Lech Dyblik). Gościnnie pojawią się m.in.: Krystyna Tkacz, Sylwia Gliwa, Dorota Kwietniewska i Łukasz Płoszajski.

Premiera nowego sezonu serialu "Świat według Kiepskich" już 4 marca o godz. 19:30 w Telewizji Polsat.
#1 | Ładzyk dnia 20.02.17 18:01
Kiepscy nadal bawią i kolejna seria również będzie chętnie oglądana. Polsat w chwili obecnej ma już prawie kultowy sitcom, który bawi od prawie 18 lat.
#2 | Iwan dnia 23.02.17 16:48
Myślę, że to już nie prawie, a pełną gębą kultowy serial. Ileż to już lat go oglądam. I wcale się nie nuży, a na sezon przynajmniej kilka odcinków jest genialnych. Polsat ewidentnie umie to robić.
#3 | Waldek dnia 24.02.17 19:52
Ile to już lat - ostatnio gdzieś wyczytałem, że 18 urodziny - jeśli się nie mylę. Kurcze jak ten czas leci - fajny sitkom i dobrze, że Polsat cały czas nagrywa nowe odcinki.
#4 | Carlin dnia 25.02.17 11:07
Sporo czasu upłynęło od początku polsatowskiego serialu i nadal ma on wierna widownię, bo wydaje się, że tematów na kolejne odcinki nie zabraknie.
#5 | Pireno dnia 26.02.17 20:11
Fajnie, że mają dalej głowy pełne pomysłów Uśmiech Po tylu latach tworzyć serial który dalej potrafi rozbawić do łez to nie lada sztuka Uśmiech Trzymam kciuki za kolejne sezony!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający