Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DECYDUJĄCE SPOTKANIA TENISOWEGO WROCŁAW OPEN W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)Kanały sportowe Polsatu pokażą decydujące spotkania tenisowego Wrocław Open. Turniej odbędzie się w dniach 27 lutego - 5 marca w hali Orbita. Na antenach Telewizji Polsat będzie można zobaczyć dwa pojedynki półfinałowe i finałowe.

W turnieju głównym singla zagra 32 tenisistów. Listę 22 zawodników z najwyższym rankingiem ATP uzupełniają: 4 gracze z tzw. dzikimi kartami, 4 tenisiści z kwalifikacji oraz 2 zawodnicy z tzw. special exempts - przyznawanym przez ATP. Największymi gwiazdami Wrocław Open 2017 będą: Jerzy Janowicz, Jurgen Melzer, Paul-Henri Mathieu i Pierre-Hugues Herbert.

Triumfator wrocławskiego turnieju otrzyma 110 punktów do rankingu ATP, czek na 12 250 euro oraz odlaną z brązu statuetkę krasnala-tenisisty. Wstęp na wszystkie mecze jest wolny.

Plan transmisji w kanałach Polsatu:

04.03 (sobota)
14:00 I mecz półfinałowy - Polsat Sport Extra
16:30 II półfinał - Polsat Sport Extra

05.03 (niedziela):
15:00 Spotkanie finałowe debla - Polsat Sport Extra
17:30 Finał singla - Polsat Sport
#1 | Janusz dnia 22.02.17 14:10
I miłe, że polski turniej będzie w Polsacie Sport. Tenis zawsze był mocnym punktem programu w PS - ileż to już Wimbledonów ja u Was obejrzałem!
#2 | Jarek dnia 23.02.17 15:52
Fakt, jest to bardzo dobre, że Polsat pokazuje dużo tenisa. Polsat Sport ma ogólnie bardzo zróżnicowane propozycje, co mi bardzo odpowiada i chętnie ten kanał oglądam.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający