Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUPERSTACJA WSTRZYMAŁA EMISJĘ "KRZYWEGO ZWIERCIADŁA" PO SŁOWACH KUBY WĄTŁEGODrukuj

Superstacja (HD)Zarząd Superstacji wydał oświadczenie w sprawie programu "Krzywe zwierciadło". Odcinek wyemitowany 14 lutego wywołał spore kontrowersje, a to za sprawą słów Kuby Wątłego wypowiedzianych pod adresem dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Komunikat Superstacji:
"W związku ze sprawą programu »Krzywe zwierciadło« wyemitowanego w dniu 14 lutego 2017 roku na antenie Superstacji, Zarząd Superstacji pragnie przeprosić wszystkich tych, którzy mogli poczuć się urażeni słowami użytymi w programie, w tym w szczególności dziennikarzy TVP. Przeprosiny są kierowane również do widzów, gdyż nie może być zgody w debacie publicznej na używanie podobnego słownictwa. Zarząd Superstacji pozostając otwartym na krytykę, zgłasza przy tym postulat zainicjowania dyskusji na temat poziomu debaty publicznej w Polsce, tak aby wspólnie podnieść jakość mediów i dziennikarstwa i wypracować najwyższe standardy, które będą obowiązywały wszystkie media w Polsce. Zarząd Superstacji oświadcza również, że dniu 21 lutego 2017 roku emisja programu »Krzywe zwierciadło« została wstrzymana do czasu zakończenia wewnętrznego postępowania wyjaśniającego."
#1 | Lucjan dnia 28.02.17 12:58
Sęk w tym, że Wątły miał sporo racji. Aczkolwiek rozumiem, że z językiem mocno przesadził. Natomiast liczę na to, że zarząd Polsatu nie odsunie go od prowadzenia tego programu w Superstacji. Szkoda by było.
#2 | Michał dnia 07.03.17 10:00
Nie oglądałem, ale bardzo pozytywna reakcja Superstacji - jeśli faktycznie ktoś został obrażony należy jak najszybciej reagować. A to, że byli to dziennikarze TVP świadczy o tym, że nie liczą się tutaj poglądy polityczne. Brawo.
Trzymamy kciuki, żeby mimo wszystko Polsat - Zarząd - utrzymał Pana Wątłego w Stacji.
#3 | Monika dnia 08.03.17 23:41
Może i racje miał, ale kultura obowiązuje - nie można tak publicznie kogoś obrażać. Nie jestem zwolenniczką dziennikarzy telewizji narodowej, ale jakaś forma przekazu musi być zachowana.
Polsat - podejmie pewnie słuszną decyzję, nie pozwoli sobie na jakąś aferę medialną.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający