Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRZY ANTENY POLSATU POKAŻĄ GALĘ FEN 16 WARSAW RELOADEDDrukuj

Polsat Sport Fight HD11 marca na warszawskim Torwarze odbędzie się gala FEN 16 Warsaw Reloaded. Transmisję z wydarzenia przeprowadzą trzy stacje Telewizji Polsat - Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport oraz Super Polsat.

W klatkoringu Fight Exclusive Night wystąpi ścisła czołówka polskich zawodników MMA i K-1 oraz znakomici fighterzy zza granicy. W szlagierowo zapowiadającej się walce wieczoru ponownie zobaczymy najlepszego piórkowego polskiego MMA, niepokonanego od blisko 4 lat Kamila "Bombę" Łebkowskiego, który zmierzy się z Brazylijczykiem Gabrielem "Gabito" Silvą, czyli młodszym bratem zawodnika UFC Ericka "Tigera" Silvy. Dużych emocji publiczności powinny dostarczyć także pozostałe pojedynki MMA, m.in. byłego fightera UFC Pawła "Plastinho" Pawlaka z weteranem Ireneuszem Szydłowskim, utalentowanego prospekta Michała Oleksiejczuka z włoskim specjalistą od nokautów w pierwszej rundzie Riccardo Nosiglią oraz przyszłych gwiazd polskiego MMA Sebastiana Kotwicy z Arkadiuszem Medyńskim. Wydarzeniami gali będą również walki K-1 zaliczanych do europejskiej czołówki Arkadiusza Wrzoska i Artura "Bizona" Bizewskiego, debiut w FEN Radosława Paczuskiego oraz kolejny występ jednego z największych showmanów organizacji - Marcina Szredera.

Gala FEN 16 Warsaw Reloaded w sobotę, 11 marca w Polsacie Sport Fight HD od godz. 19:00, w Polsacie Sport od 20:00, a w kanale Super Polsat od godziny 21:55.
#1 | Bogdan dnia 28.02.17 12:29
Zestaw walk naprawdę wygląda ciekawie. Dobrze, że w CP nie brakuje emocji pod kątem mma! To nowy sport, a budzi wielkie emocje.
#2 | Tomek dnia 28.02.17 15:21
Na faktycznie wygląda to ciekawie. Chociaż lepiej byłoby na żywo - ale jechać do Wawy, koszty, bilet -a tak dzięki Polsatowi można w ciepełku, w domku, z kumplami pooglądać ...
#3 | dede dnia 01.03.17 12:02
myślałem że po usunięciu polsat sport news z naziemnej telewizji cyfrowej nasza platforma saTELITARNA PRZESTANIE ROBIĆ **ÓW ZE SWOICH ABONAMENTÓW I ODSTĄPI OD UMIESZCZANIA TRANSMISJI SPORTOWYCH W KANAŁACH OGÓLNODOSTĘPNYCH. NIESTETY ZNÓW SIĘ POMYLIŁEM . KLIENCI CP MUSZĄ PŁACIĆ ZA USŁUGI OFEROWANE PRZEZ TĄ PLATFORMĘ A TACY NCPLUSOWCY BĄDŻ TYPY POSIADAJĄCE NAZIEMNĄ TV MAJĄ TO ZA DARMO.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający