Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWI BOHATEROWIE W NAJNOWSZYCH ODCINKACH "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"Drukuj

Pierwsza miłośćW najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" widzowie zobaczą nowe twarze. Robert Wabich zagra Cezarego - nowego właściciela Barbariana, natomiast Tomasz Mandes wcieli się w postać Aleksandra - nowego pracownika Kulczycki Corporation.

Cezary (Robert Wabich)

Zła sytuacja finansowa Barbariana zmusza Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) najpierw do redukcji zatrudnienia a w efekcie do sprzedaży baru. Marysię, która jako pierwsza pożegna się z knajpą dopadnie kryzys i brak pewności siebie. Chwilowe zwątpienie stanie się impulsem do poszukiwania nowej drogi zawodowej. Majka postanowi powrócić na studia. Perspektywa utraty pracy zburzy także spokój pozostałej ekipy Barbariana. Czy nowy właściciel, Cezary (Robert Wabich), zostawi bez środków do życia Beatkę (Katarzyna Ankudowicz), Miksera (Błażej Michalski), Ludwika (Włodzimierz Adamski) i Kaśkę (Michał Koterski)?

Aleksander (Tomasz Mandes)

Spore zmiany szykują się również w Kulczycki Corporation. Po zatrudnieniu Sabiny (Urszula Dębska), Artur (Łukasz Płoszajski) szuka nowego dyrektora sprzedaży. Na to stanowisku zostanie zatrudniony Aleksander (Tomasz Mandes). Sabina będzie zauroczona nowym pracownikiem i nie będzie tego ukrywać. Problemem okaże się jednak jej pozycja w firmie. Kiedy Aleksander zorientuje się, że Sabina jest jego szefową, będzie starał się zachować bezpieczny dystans. Wkrótce okaże się, że jego pojawienie się w firmie, nie było takie zupełnie przypadkowe…

Najnowsze odcinki "Pierwszej miłości" na antenie Polsatu, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00. Producentem serialu jest ATM Grupa.


Foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
#1 | Lonia dnia 27.02.17 20:25
Przyjaciółki i Pierwsza miłość - the best seriale ever Z przymrużeniem oka Jedyne które regularnie oglądam Uśmiech Pozdrawiam!
#2 | Iwonka dnia 28.02.17 12:21
Też te dwa seriale uwielbiam. Po prostu tajemnica jest taka, że nikt tak dobrze takich życiowych, bliskich ludziom, a zwłaszcza kobietom, seriali nie po trafi przygotować!
#3 | Monika dnia 28.02.17 15:24
To chyba jedyny serial, który oglądam. Nie wiem dlaczego, ale jakoś inne propozycje mnie nie wciągnęły jak "Pierwsza Miłość". Fajnie, że Polsat kontynuuje ten serial

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający