Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SPRZEDAŻ GAZU OD 1 MARCA W PLUSIE I CYFROWYM POLSACIEDrukuj

smartDOMJuż od środy, 1 marca gaz będzie można kupić w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu. Klienci zyskają gwarancję stałej ceny przez całą długość kontraktu. W ramach programu smartDOM można także oszczędzić na domowych rachunkach i otrzymać rabat za zużyte KWh.

Skorzystanie z oferty JA+ Gaz jest bardzo proste. Klient w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisuje umowę kompleksową, dzięki której otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Podobnie jak w przypadku oferty energii elektrycznej, tak i tutaj wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiany licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.

Oferta JA+ Gaz to:
1. Kontrakt na 12 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę.
2. Jednakowa stawka za kWh dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju.
3. Dla klientów Plusa, Plus Banku i Cyfrowego Polsatu stawka za kWh niższa o 5%.
4. Jedna faktura za gaz, obejmująca zarówno jego sprzedaż jak i dystrybucję.
5. Uproszczone opłaty abonamentowe.
6. Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu – blisko 1200 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta.Gaz ziemny oferowany przez Plusa to gaz wysokometanowy typu E dostępny w większości gospodarstw domowych do których doprowadzono gazociąg. Oferta JA+ Gaz jest obecnie adresowana do gospodarstw domowych i będzie dostępna wyłącznie w stacjonarnych punktach połączonej sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

JA+ Gaz to kolejna usługa dostępna w ramach Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM, która pozwala na uzyskanie oszczędności na domowych rachunkach.
#1 | WIEWIÓR dnia 03.03.17 16:23
Zapowiadali i udało się to szybko zrobić. Tzn. wprowadzić gaz do oferty. Taryfa wydaje się okej, a przy upuście na smart dom, to ten gaz z Plusa wydaje się być bardzo opłacalny.
#2 | Vurys dnia 06.03.17 19:58
To już 9 usługa w Plusie i jak na razie jest on pod tym względem samotnym liderem, choć Orange go powoli naśladuje.
#3 | Kamil dnia 06.03.17 20:55
W sumie nie liczy się ilość ale jakość, ale przecież i tu Plus raczej daje radę. Przynajmniej po tych usługach jakie sam od Plusa mam to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Telefoniczne usługi na pewno są pierwsza klasa.
#4 | Janek dnia 08.03.17 17:30
Im szerszy wachlarz oferowanych usług, przy oczywiście gwarancji odpowiednio wysokiej jakości, tym przecież lepiej. A jak dodać do tego fakt, że przy każdej kolejnej usłudze z Plusa jest po prostu taniej, to nie ma tu na co narzekać. Jest bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający