Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MARZEC NA CI POLSAT (foto)Drukuj

CI Polsat (HD)Kanał dokumentalny Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) przygotował kilka ciekawych propozycji na marzec. Zobaczymy między innymi cykl dokumentalny "Potwór w rodzinie".


"Bezwzględni zabójcy"
Seria 3. Poniedziałki o 23:00 od 13 marca


Pośród dziewiczych krajobrazów Alaski ludzie giną niepokojąco często. To miejsce, w którym można uciec od wszystkiego, żyć z tego, co się upoluje, ukrywać się na oczach wszystkich. Dla mordercy panują tu wymarzone warunki do popełnienia zbrodni doskonałej. „Bezwzględni zabójcy” przedstawiają – opowiadane z perspektywy rodziny, śledczych, a czasem nawet samych sprawców – historie ofiar brutalnych przestępstw i ich walki o przetrwanie nie tylko z naturą, ale i z drugim człowiekiem.

"Potwór w rodzinie"
Seria 1. Piątki o 22:00 od 24 marca

"Potwór w rodzinie" to cykl dokumentalny, który pokazuje świat osławionych seryjnych morderców z niecodziennej perspektywy. W każdym odcinku krewni sprawców wyciągają rękę do rodzin ofiar, by wyrazić żal i współczucie, w czym pomaga im Melissa Moore – córka Keitha Huntera Jespersona, znanego jako „roześmiany morderca”. Poprzez rodzinne filmy, zdjęcia, pamiętniki i wspomnienia widzowie poznają szczegóły z prywatnego życia zbrodniarzy i dowiadują się, jak postrzegali ich ludzie, z którymi obcowali na co dzień: ich rodzice, partnerzy, znajomi i dzieci. Rodziny sprawców i ofiar spotykają się po raz pierwszy, w nadziei że pozwoli im to osiągnąć choć odrobinę spokoju i zamknąć ten tragiczny rozdział w życiu.

"Potwór w rodzinie"


"Zabić z zimną krwią"
Czwartki o 22:00 od 2 marca


W "Zabić z zimną krwią" zaglądamy do umysłów morderców i poznajemy motywy, jakimi się kierowali. Eksperci z FBI, Scotland Yardu i czołowi śledczy z wydziałów zabójstw analizują materiał dowodowy, przedstawiają profil sprawcy i opisują mrożące krew w żyłach szczegóły każdej zbrodni.  Nowy cykl jest poświęcony najgłośniejszym zabójstwom na świecie. W półgodzinnych odcinkach widzowie zaglądają do umysłów sprawców i poznają motywy, jakimi się oni kierowali, zabijając z zimną krwią. Eksperci z FBI, Scotland Yardu i czołowi śledczy z wydziałów zabójstw analizują materiał dowodowy, przedstawiają profil mordercy i opisują mrożące krew w żyłach szczegóły każdej zbrodni. Wyjaśniają, kiedy, dlaczego i w jaki sposób ją popełniono, a także – jak udało się rozwiązać daną sprawę. Czasem, by złapać zabójcę, trzeba myśleć jak zabójca.

"Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią"
Seria 7. Poniedziałki o 22:00


"Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią" poświęcone są najgłośniejszym zbrodniom w najnowszej historii tego kraju, widzianym oczami osób bezpośrednio nimi dotkniętych. Za pomocą rekonstrukcji, wywiadów i materiałów archiwalnych autorzy programu próbują odtworzyć ostatnie chwile życia ofiar i pokazać, jakie zmiany w brytyjskim prawie spowodowała każda z tych zbrodni. W najnowszym sezonie dwie sprawy, w których ofiarami byli Polacy – Angelika i Łukasz.


Foto: CI Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający