Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NC+: POLSAT VIASAT HISTORY HD W "OTWARTYM OKNIE"Drukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)Do 31 marca potrawa "otwarte okno" kanału Polsat Viasat History HD na platformie nc+. Stacja będzie odkodowana dla wszystkich abonentów, bez dodatkowych opłat.


Polsat Viasat History HD to kanał dokumentalny o tematyce historycznej.
#1 | posiadacz cp dnia 03.03.17 15:01
polsat to jednak jest głupiutki. oferują swojemu największemu konkurentowi jeden z flagowych kanałów stacji . zastanawiam się czy nc plus kiedykolwiek zdecydowało się na sprzedanie polsatowi kanału ale kino bądż też canal plus sport .
#2 | Mirek św dnia 03.03.17 15:45
Do kolegi wyżej. Polsat nie ma żadnych udziałów w kanałach Polsat Viasat. Współpraca pomiędzy nadawcą a Polaarem jest czysto marketingowa.
#3 | do mirka św. dnia 03.03.17 18:23
współpraca z polsatem może i jest czysto marketingowa natomiast sam kanał przyjął taką a nie inną nazwę i do tej pory należał do cp a nie było go w portfolio nc plus. cp decydując się na ofiarowanie swojej marki powinien zadbać o jej umiarkowane rozpowszechnianie . jednakże chciwy pan s udostępnia logo stacji za parę srebrników mając tym samym zwis na swoich abonamentów
#4 | benio dnia 04.03.17 13:02
otrzymałem informację że w 2013 roku kanał podjął śćisłą współpracę z cp a jakiś czas póżniej tylko w polsce wogóle został zastąpiony polsatowską wersją. poza tym wszystkie żródło dotyczące tv podają że stacja należy do grupy kanałów polsat. mirku nie wiem czy twoje informacje są w stu procentach sprawdzone.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający