Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SZÓSTKA WYPRZEDZIŁA TV PULS W GRUPIE KOMERCYJNEJDrukuj

Szóstka (TV6 - HD)W poniedziałek, 6 marca, Szóstka – z udziałami w rynku wynoszącymi 2,03% w grupie komercyjnej – wyprzedziła TV Puls. Tego dnia udziały stacji w grupie 4+ sięgały 1,8%, a wśród widzów odbierających telewizję naziemnie – 3,9% (SHR DVBt 4+) i 5% w grupie komercyjnej (SHR DVBt 16-49).

Ten ostatni wynik zapewnił stacji szóste miejsce w naziemnej telewizji cyfrowej, tuż za TVP1, a przed m.in. Pulsem 2, TVN 7 i TV Puls.


Na udany wynik dzienny stacji złożyły się przede wszystkim udziały wieczornego pasma rozpoczynającego się o godz. 21. W poniedziałki obejmuje ono dwa odcinki emitowanego premierowo w Szóstce kolejnego sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz film fabularny.

Warto dodać, że od początku tego roku wieczorne pasmo Szóstki w poniedziałki poprawiło wynik w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego o blisko 80%, notując udziały w rynku w grupie komercyjnej na poziomie 2,8%.


Dane: NAM za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający