Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RYSZARD KOTYS NIE ZNIKA Z "KIEPSKICH". KOLEJNA SERIA Z JEGO UDZIAŁEM JUŻ JESIENIĄDrukuj

Świat według KiepskichWszystkich fanów serialowego Mariana Paździocha, których zaniepokoiły plotki o odejściu z serialu grającego go Ryszarda Kotysa, spieszymy uspokoić - aktor zamierza dalej grać w serialu i przyjechać na plan zdjęciowy do kolejnego sezonu.

Ryszard Kotys jako Marian Paździoch

Paulina Wajdziak, dział PR ATM Grupy, producenta serialu dla cyfrowypolsatnews.pl powiedziała:
"Ryszard Kotys faktycznie nie wziął udziału w zdjęciach, ale tylko do obecnie emitowanej serii. Aktor zamierza dalej grać w serialu i przyjechać na plan zdjęciowy do kolejnego sezonu, którego realizację zaplanowaliśmy na maj br."
Foto: ATM Grupa
#1 | Bartek dnia 15.03.17 20:46
No i gitarka gra. Tak powinno być, że te kultowe postaci zostają w kultowym serialu. A swoją drogą, nic się tak nie udało nikomu w ostatnim 25-leciu jak właśnie Kiepscy Polsatowi.
#2 | Dregster dnia 15.03.17 22:20
Świetna wiadomość! Paździoch to jedna z najlepszych postaci w serialu Uśmiech Oby panu Kotysowi zdrowie dopisywało jak najdłużej!
#3 | Mirek dnia 16.03.17 11:30
No tak bez Paździocha to nie byłby już ten sam serial - trzymamy kciuki za powrót i mamy nadzieję, że nic do maja się nie zmieni, a z tego co widać Polsat dalej chce kręcić kolejne odcinki serialu.
#4 | Grabski dnia 06.04.17 20:34
Paździoch - jesteś wielki! Oprócz Kiepskiego to właśnie ten bohater czyni ten serial polsatu kultowym i chyba ponadczasowym - 18 lat kręcenia.
#5 | Tholek dnia 18.04.17 11:15
Decyzja o pozostaniu p. Ryszarda w serialu - bezcenna. Bez paździocha serial Polsatu stracił by sporo widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający