Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

2X WIĘCEJ GB W OFERCIE PLUSA I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTEW sklepach internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu znów można mieć Internet LTE Plus z dwa razy większym pakietem podstawowym – to aż 100 GB w abonamencie za 49,99 zł. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach operatorów: www.plus.pl oraz www.cyfrowypolsat.pl.

Promocje dotyczą ofert internetowych ze sprzętem i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa i Cyfrowego Polsatu.
W ramach promocji dostępnej do 24 marca klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają:
⦁ podwojony podstawowy pakiet danych – aż 100 GB za 49,99 zł/mies.,
⦁ LTE bez limitu danych w cenie abonamentu,
⦁ router stacjonarny Huawei B315 i inne sprzęty,
⦁ dostęp do pakietów serwisu IPLA – IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI przez pierwsze dwa miesiące bez opłat.

Więcej informacji na www.plus.pl i www.cyfrowypolsat.pl.
#1 | Lucek dnia 20.03.17 21:27
Tradycyjna oferta Plusa. Co jakiś czas są te happy hours i to jest najlepszy moment, żeby się na ten net zdecydować. Trudno o lepszą ofertę na rynku.
#2 | Maria dnia 24.03.17 14:15
Dziś ostatni dzień żeby się na tą ofertą załapać. A w tym momencie nikt nie daje nic lepszego niż Plus ma do zaoferowania. Warto o tym pamiętać.
#3 | Magnus dnia 26.03.17 20:42
Świetna promocja. Wziąłem sobie z Plusa to lte i od kilku dni mam świetny net. Znakomicie to działa, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony. No i bardzo tanio przy tym!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający