Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVN ZMIENIA NIEDZIELNĄ RAMÓWKĘ. POWODEM MECZ Z CZARNOGÓRĄDrukuj

KonkurencjaW niedzielny wieczór telewizja TVN nie wyemituje kolejnego odcinka programu "MasterChef Junior" i zamiast niego pokaże film fabularny. Jest niemal pewne, że powodem takiej decyzji jest mecz eliminacyjny do Mundialu 2018 Czarnogóra - Polska, który będzie można zobaczyć w Polsacie. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka decyzja władz TVN.

Identyczna sytuacja miała miejsce w październiku 2015 roku. Wtedy też w czasie spotkania eliminacyjnego (do EURO 2016) TVN zamiast docelowych programów, pokazał filmy.

Reprezentacja Polski w Podgoricy zmierzy się z Czarnogórą. Będzie to pierwsze tegoroczne starcie o punkty eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji 2018 roku. Polacy po ubiegłorocznych czterech meczach eliminacyjnych są liderami grupy "E" z 10 punktami na koncie. Początek meczu o godz. 20:45. Przedmeczowe studio w Polsacie rozpocznie się o 20:00 (w Polsacie Sport o godzinie 17:15). TVN postanowił, że w paśmie studia i meczu (20:00 - 22:45) pokaże dwa filmy - o godz. 20:00 "Z ust do ust" i o 22:05 "Indiana Jones i świątynia zagłady" .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający