Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3 KANAŁY POLSATU POKAŻĄ GALĘ KSW 38: LIVE IN STUDIODrukuj

Polsat Sport Fight HD7 kwietnia w podwarszawskim Sękocinie Nowym odbędzie się gala KSW 38: Live in Studio. W walce wieczoru Artur Sowiński zmierzy się się z Łukaszem Chlewickim. Galę będzie można śledzić w Polsacie Sport Fight, Polsacie Sport i Polsacie.

Do klatki KSW powróci Anzor Azhiev, który spróbuje swoich sił w dywizji koguciej. Po raz drugi w klatce KSW swoje umiejętności zaprezentuje Roman Szymański, który zmierzy się z byłym rywalem Filipa Wolańskiego - Denilsonem Nevesem de Oliveirą. Kamil Szymuszowski, będący na fali trzech kolejnych zwycięstw, podejmie Marifa Piraeva. Rosjanin dla KSW stoczył już jeden pojedynek przegrywając z Mateuszem Gamrotem podczas KSW 32: Road to Wembley, ale ze względu na kontuzję nie był w stanie zaprezentować pełni swoich umiejętności. W Sękocinie Nowym wystąpią także m.in. Łukasz Bieńkowski, Łukasz Rajewski, Grzegorz Szulakowski, Renato Pezinho czy Sebastian Romanowski.

Transmisja gali KSW 38: Live in Studio w Polsacie Sport Fight (od godz. 19:30, studio ruszy o 19:00), Polsacie Sport (od 20:00) i Polsacie (start transmisji o godzinie 22:05).
#1 | Janusz dnia 27.03.17 22:53
Bardzo dobrze, że będzie ta gala tak szeroko dostępna. Polsat Sport to jest najlepszy program tv ze sportem w Polsce. I ta gala KSw to na to dowód.
#2 | Qwert dnia 28.03.17 12:21
To było wiadome, bo w niedługim czasie planują KSW z narodowego w PPV, wiec gdyby i ta zakodowane to niewiele osób by ją wykupiło

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający