Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

II sezon cyklu "Cała prawda o zbrodni" na CI PolsatDrukuj

CI Polsat (HD)Firma medialna A+E Networks realizuje drugą 6-odcinkową serię programu dokumentalnego "Cała prawda o zbrodni". Nowy sezon zadebiutuje na kanale Crime+Investigation (CI Polsat) już w Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia o godz. 22:00.

Prowadzącymi program są ponownie psycholog śledczy Justyna Poznańska i dziennikarz Michał Fajbusiewicz.

"Cała prawda o zbrodni" łączy elementy serii dokumentalnej, rekonstrukcji i publicystyki, analizując najbardziej tajemnicze zbrodnie, które wstrząsnęły Polską w ostatnich latach. W każdym odcinku widzowie mają szansę poznać całą prawdę o zbrodni dzięki wnikliwym rozmowom prowadzących z dziennikarzami i ekspertami np. psychologami, policjantami, kryminologami, patomorfologami, którzy zajmowali się daną sprawą. Prowadzący szukają odpowiedzi na pytania o motywy zbrodni, okoliczności ujawnienia morderstwa, a także przebiegu procesu.

W nowej serii zajmiemy się między innymi głośną sprawą Wampira z Bytowa – Leszka P., jednego z najgroźniejszych seryjnych morderców, który w 2017 roku może wyjść na wolność. Przyjrzymy się również tragicznej śmierci Zdzisława Beksińskiego – zamordowanego w swoim warszawskim mieszkaniu. Poznamy również wstrząsającą historię nauczycielki z Czarnej Białostockiej, która zabiła ucznia, kierując się zemstą wobec kochanka. W każdym odcinku gościem będzie również Dariusz Burliński, szef działu Wydarzenia w dzienniku "Fakt".

Za realizację "Całej prawdy o zbrodni" odpowiada firma Jolanta Gwardys Media, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak. Premiera nowej serii odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 22:00 na kanale Crime+Investigation (CI Polsat).
#1 | Jarosław dnia 26.04.17 13:38
Ogólnie patrząc, to bardzo ciekawy jest ten kanał. Sporo ciekawych cykli tematycznych, i ogólnie masa dobrego dokumentu. Fajnie też, że obok tego Polsatu uruchomił kanał Polsat Doku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający