Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Marcin Kotyński w Disco Polo Music. Będzie prowadził codzienne programy i koncerty na żywo (foto)Drukuj

Disco Polo MusicOd maja do grona prowadzących stacji Disco Polo Music dołącza Marcin Kotyński. Zobaczymy go w codziennych programach muzycznych "Top 10 – lista przebojów" i "Disco Polo Life". Marcin Kotyński będzie prowadzić również koncerty emitowane na żywo na antenie Disco Polo Music.

Marcin Kotyński od 2013 roku był prezenterem radia Vox FM oraz stacji Vox Music TV. Wcześniej związany m.in. z TVP Warszawa, TVN24, Radiem Plus oraz Polskim Radiem Białystok.


Marcin Kotyński

"Top 10 – lista przebojów" to program, w którym przedstawiane są najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową. Program jest emitowany na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 18:00.

"Disco Polo Life" to program, w którym widzowie nie tylko mogą posłuchać ulubionej muzyki, ale również mają okazję obejrzeć wywiady z gwiazdami, relacje z najciekawszych imprez muzycznych oraz poznać najgorętsze plotki i newsy sceny disco polo. W programie prezentowana jest również muzyczna wizytówka specjalnie dedykowana debiutantom, którzy mają szansę opowiedzieć o swoich projektach. "Disco Polo Life" na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 19:00.


Foto: goldenline.pl
#1 | Aleks dnia 14.04.17 16:04
Dobra muza, jak jest imprezka, to zawsze puszczamy Disco Polo Music i ogólnie szafa gra, jest zabawa. Fajnie będzie jak Polsat zrobi jeszcze kanał Disco, to zawsze byłoby niezłe urozmaicenie sytuacji, wiecie o co chodzi.
#2 | Ferdek dnia 18.04.17 10:57
Kanał Polsatu będzie z muzyką z gatunku pop. Zastanawiam się czy będzie też tam disco polo.
#3 | Wojtek dnia 18.04.17 14:15
Każdy puszcze co lubi - ja tam przy tej muzyce nie dam się bawić, ale doceniam to, że Polsat ma w swojej ofercie kanały z muzyką Disco Polo - przecież jest dużo ludzi, jak nie miliony w Polsce, które tą muzykę słuchają i dobrze się przy niej bawią.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający