Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rekordowa oglądalność finałowych "Kulis Tańca z gwiazdami" w Polsat CafeDrukuj

Polsat Cafe (HD)Piątkowy, finałowy odcinek "Kulis Tańca z gwiazdami" osiągnął rekordową oglądalność. Program oglądało średnio ok. 350 tyś widzów - informuje nadawca. Świetny wynik znalazł swoje odzwierciedlenie w wysokich udziałach – 2,91% wśród wszystkich badanych i 2,08% w grupie komercyjnej.

W piątkowy wieczór, w trakcie emisji finałowego odcinka programu "Kulisy Tańca z gwiazdami", Polsat Cafe zdeklasował konkurencję i wyprzedził TVN Style, TLC czy HGTV, ale również niektóre kanały o zasięgu ogólnopolskim.

Prowadzące program, Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna, po raz ostatni w tym sezonie rozmawiały z bohaterami programu o treningach i emocjach związanych z występami na żywo. Widzowie Polsat Cafe poznali niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w siódmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W finałowym odcinku zobaczyliśmy dużo łez radości zwycięzców programu – Natalii Szroeder i Jana Klimenta.
#1 | Anioł dnia 16.05.17 23:16
Nie dziwię się, że taka dobra oglądalność. Fajnie kulisy tego bądź co bądź świetnego show Polsatu się ogląda. I można przeżyć wszystko jeszcze raz. I zobaczyć, jak to wygląda z drugiej strony, co jest przecież bardzo ciekawe.
#2 | Jola dnia 19.05.17 14:08
W tych kulisach to zawsze ciekawe rzeczy pokazują, można się wielu fajnych rzeczy dowiedzieć, zobaczyć jak to wygląda od "środka".
Dla mnie takie wejście w kulisy to bardzo dobry pomysł - w ogle program też jest fajny.
#3 | Parys dnia 19.05.17 15:57
To co zrobił polsat z Tańcem zasługuje na szacunek. Program ogląda się bardzo dobrze i cały czas ma stałą widownię.
#4 | Mateusz dnia 25.05.17 11:49
Bardzo mile wspominam tę edycję Tańca z gwiazdami. Fajnie więc było też i kulisy obejrzeć. Bardzo dobre show w tym roku Polsat przygotował. Oby do następnego.
#5 | Viking dnia 05.06.17 15:22
Ja tam nie przepadam za show typu "Taniec z gwiazdami". Uśmiech

A co do Polsat Cafe to ofertę tej stacji można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatcafe

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający