Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kręcą się nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Ryszard Kotys ponownie w obsadzieDrukuj

Świat według Kiepskich8 maja we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków "Świata według Kiepskich". Po krótkiej przerwie na plan serialu wraz z całą ekipą powrócił Ryszard Kotys. Zdjęcia potrwają do 2 czerwca. Emisja 12 premierowych odcinków planowana jest na jesień 2017.

Nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" to kolejna porcja zabawnych i abstrakcyjnych sytuacji, o których "nie śniło się nawet fizjologom". W premierowych odcinkach Paździoch (Ryszard Kotys) odnajdzie w życiu nową pasję – poszukiwanie wyjątkowego okazu motyla spowoduje, że Marian zatraci się w tym bez umiaru. W serialu pojawi się również kolejny adorator Mariolki, Mikołaj Kopernik (Andrzej Kłak).

W najnowszym sezonie Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) postanowi wymienić meble w dużym pokoju. Postawiony przed faktem dokonanym Ferdek, uda się w misję poszukiwania wyrzuconych przez małżonkę foteli. Mieszkańców kamienicy czeka również zmiana czasu. Kiepski jako jedyny, który zbuntuje się przed niepotrzebnym utrudnianiem życia, postanowi żyć według własnego zegarka.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolkę (Barbara Mularczyk-Potocka), Helenę Paździoch (Renata Pałys), Mariana Paździocha (Ryszard Kotys), Waldusia (Bartosz Żukowski) Jolasię (Anna Ilczuk), Kozłowską (Joanna Kurowska), Prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła), Malinowską (Zofia Czerwińska), Badurę (Lech Dyblik) i innych.
Gościnnie pojawią się m.in. Jacek Braciak, Agnieszka Więdłocha oraz Andrzej Kłak.

Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Patrick Yoka, scenariusze napisali: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska oraz Patrick Yoka.

Emisja najnowszego sezonu "Świata według Kiepskich" planowana jest w Polsacie na jesień br.
#1 | Axer dnia 18.05.17 23:24
I super, że kolejny sezon powstaje. Tak samo mnie Kiepscy bawią, jak bawili 15 lat temu. To jest moim zdaniem fenomenalne. Chyba nikt poza Polsatem nie zrobił takiego serialu, który by śmieszył któreś już pokolenie widzów.
#2 | Klata dnia 22.05.17 15:08
Też bardzo lubię Kiepskich oglądać. Może już nie tak regularnie jak jeszcze kilka lat temu, ale w sumie mało odcinków w ostatnich latach odpuściłem. Nie wiem, czy ktoś jeszcze poza Polsatem może się tak fajnym i długowiecznym serialem poszczycić.
#3 | Grabowski Mikołaj dnia 25.05.17 12:03
Świat według Kiepskich to moim zdaniem znak rozpoznawczy Polsatu. I chwała im za to, że ciągle go kręcą. I że serial wcale nie spada na poziomie, a ciągle bawi i mówi nam o nas samych znacznie więcej niż najbardziej skomplikowane analizy psychologiczne czy socjologiczne!
#4 | Stępka dnia 29.05.17 13:11
To już druga dekada jak idzie ten serial Polsatu. To chyba ewenement na skalę nie tylko polskiej telewizji. Mało jest tak udanych seriali, które tak długo zyskują widownię. A Polsatowi się to udaje.
#5 | Morgul dnia 29.05.17 18:36
Kiepscy w polsacie to już klasyk polskich sitcomów. Nie ma drugiego takiego serialu w Polsce. Co najważniejsze jest kontynuacja i chyba z dość prozaicznego powodu- nie brakuje tematów na kolejne odcinki.
#6 | Neon dnia 30.05.17 11:40
Nie żebym był wielkim fanem i śledził każdy odcinek, ale lubię Kiepskich oglądać jak już na nich trafie w TV Uśmiech Fajnie, że powstaje nowy sezon.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający