Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

26 maja ruszy Polsat Music w jakości HDDrukuj

Polsat Music (HD)Już w piątek, 26 maja wystartuje Polsat Music, nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja zastąpi w ofertach operatorów Muzo.tv.

Kanał Polsat Music nie będzie koncentrował się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentował szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chce słuchać i oglądać widownia.
"Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weekend, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej, to tylko część, artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału" - mówi Ewa Czekała, szef Polsat Music.
Ramówka zostanie podzielona na kilka pasm - od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą "Poranne HITY", następnie do 13:00 dzień będzie upływał w rytm "Gorących HITów", a od 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy "Tylko HITY", przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music zagości również muzyka.
"Widz oczekuje dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości FULL HD, gwarantując najwyższą jakość w cyfrowym obrazie i dźwięku" - dodaje Ewa Czekała.
Telewizja Polsat jest jednym z największych promotorów muzyki w Polsce. Poprzez swoje popularne formaty muzyczne takie jak: "Must be the music. Tylko muzyka", "Twoja twarz brzmi znajomo" i organizację polskich imprez muzycznych, sopockiego SuperHit Festiwalu, wypromowała i stoi za sukcesem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Tych gwiazd, znanych z Telewizji Polsat festiwali jak Polsat SuperHit Festiwal, transmisji koncertów, a także programów muzycznych: "Must be the music. Tylko muzyka", czy "Twoja twarz brzmi znajomo", nie zabraknie w Polsat Music.

Polsat Music będzie można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych oraz za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA.

Szefem Polsat Music jest Ewa Czekała.
#1 | PaintMEN dnia 23.05.17 23:12
Logo na poziomie podstawówki i pierwszej styczności z Paint-em
#2 | Rajmund dnia 25.05.17 11:51
Ale chyba o to chodzi - logo mówi, o czym Polsat Music jest - co pokazuje - pozytywna, słoneczna muzyka wprawiająca w dobry nastrój. NIe uważasz tak?
#3 | Muzyczek dnia 25.05.17 13:51
Dla każdego coś dobrego. W sumie to taki program jak radio, ale tym będzie się różnił od radia, że będzie można obejrzeć teledyski. Muzyki nigdy nie za wiele.
Na pewno będzie można znaleźć coś dla siebie.
A jak nie to przerzucić się na inny program, który mamy na CP.
#4 | Kamil dnia 29.05.17 13:22
Mam nadzieję, że u mnie na gymie, jak będę chodził popakować, to będą Polsat Music puszczać, bo się przy tym powinno fajnie ćwiczyć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający