Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszył Polsat Music HDDrukuj

Polsat Music (HD)26 maja ruszył Polsat Music HD. Nowa stacja zastąpiła inny kanał muzyczny Telewizji Polsat - Muzo.tv. Szefową Polsat Music HD jest Ewa Czekała.

Na antenie widzowie zobaczą najpopularniejsze utwory, grane przez największe stacje radiowe w kraju oraz te najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych.

W Cyfrowym Polsacie dostępne są dwie wersje Polsat Music. SD, która zostanie niebawem wyłączona, melduje się na kanale 986, z kolei wersja w wysokiej rozdzielczości zajęła pozycje dotychczas wykorzystywane przez Muzo.tv, czyli 174 i 186.

Parametry Polsat Music (SD i HD):
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.

Polsat Music w ofertach operatorów zastąpi Muzo.tv. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że póki co stacja nie emituje reklam. Zacznie je pokazywać od 1 czerwca.
#7 | Tomek dnia 29.05.17 13:15
Fajny kanał. Poprzedniego w ogóle nie oglądałem, bo były jakieś nudy i smuty, a tu w Polsat Music jest prawdziwa świetna muza, przy której po prostu chce się żyć!
#8 | Tecuson dnia 29.05.17 18:32
Polsat Music ma szansę na popularność, bo grają tzw. muzykę na czasie. Myślę, że dobrym atutem jego ramówki byłyby koncerty.
#9 | Viking dnia 12.06.17 16:53
Przecież są koncerty w ramówce Polsat Music. Co prawda są to polsatowskie festiwale, ale też to są koncerty. Z przymrużeniem oka
Ze szczegółami ramówki kanału Polsat Music można zapoznać się w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....olsatmusic

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający