Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat SuperHit Festiwal 2017: Hity Sylwii Grzeszczak, C-Boola i Dawida Podsiadło najpopularniejsze w "Radiowym Przeboju Roku"Drukuj

Polsat SuperHit FestiwalSylwia Grzeszczak, C - Bool oraz Dawid Podsiadło to wykonawcy, których przeboje, według ZPAV-u, były najczęściej odtwarzane w polskich rozgłośniach radiowych. Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal w koncercie "Radiowy Przebój Roku" usłyszeliśmy najpopularniejsze piosenki z radiowych anten. Energetyczny koncert na zakończenie dała obchodząca jubileusz 10-lecia Ewa Farna.

W koncercie "Radiowy Przebój Roku" wystąpili artyści, których przebojów słuchaliśmy najczęściej w ponad osiemdziesięciu polskich rozgłośniach radiowych. Listę tych najpopularniejszych hitów przedstawił partner festiwalu, ZPAV (Związek Producentów Audio-Video). Na podium zestawienia znaleźli się – na miejscu trzecim Sylwia Grzeszczak z hitem "Tamta dziewczyna" (ponad 74 miliony odtworzeń w Internecie i 10 tysięcy w rozgłośniach radiowych). Na drugim miejscu uplasował się dj i producent muzyczny C - Bool z przebojem "Never Go Away" (8300 odtworzeń w radiu i 34 miliony w Interenecie), a na szczycie zestawienia znalazł się przebój Dawida Podsiadło "W dobrą stronę" (ponad 9 tysięcy odtworzeni w radiu). Zwycięzca, który ma przerwę w karierze i koncertowaniu z telebimów podziękował za wyróżnienie i pozdrowił sopocką i telewizyjną publiczność.


Sylwia Grzeszczak - "Tamta dziewczyna"

C-Bool - "Never Go Away"

Dawid Podsiadlo - "W dobrą stronę"

Na zakończenie drugiego dnia 10-lat na scenie świętowała Ewa Farna. Wokalistka otrzymała "Kryształowe serce" od Polsatu i pamiątkową statuetkę od słuchaczy RMF FM.

W niedzielę odbędzie się, trzeci, ostatni dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Wystąpią na nim najlepsze kabarety.
#1 | Poldek dnia 29.05.17 13:12
Muzyczna część wypadła świetnie. Myślę, że to Polsat powinien się wziąć za festiwal w Opolu, zwłaszcza że ten w Sopocie zrobili perfekcyjnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający