Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Sześć lat rosnących wyników SzóstkiDrukuj

Szóstka (TV6 - HD)Szóstka, obchodząca 30 maja swoje sześciolecie, szósty rok nadawania kończy z kolejnym rekordowym wynikiem. Stacja, która od początku istnienia z roku na rok notuje coraz wyższe udziały w rynku i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych, obecnie osiąga 1,49% (SHR All 4+, 2017*).


Szczególnie spektakularnym wzrostem Szóstka może się pochwalić w najbardziej konkurencyjnym wieczornym czasie antenowym. Udziały stacji w paśmie 21:00 – 23:00 od początku 2017 roku wyniosły 2,2% (SHR All 4+) i 2,4% (SHR All 16-49), co oznaczało wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego o 25% wśród wszystkich widzów i o bez mała 30% w grupie komercyjnej. Emitowane w nim m.in. odcinki serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami" gromadzą widownię sięgającą pół miliona osób i należą do najlepiej oglądanych pozycji w repertuarze stacji.

W ramówce Szóstki obok seriali, programów rozrywkowych i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Od maja tego roku Szóstka dostępna jest również w wersji HD.


Dane: Nielsen Audience Measurement
*I-V 2017
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający