Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Bartosz Kurek nowym gospodarzem "Wydarzeń 18:50"Drukuj

WydarzeniaBartosz Kurek poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń" w soboty i niedziele oraz w święta. W nowej roli dziennikarza znanego z anteny Polsat News widzowie zobaczą już w połowie czerwca.

Od poniedziałku do piątku gospodarzami głównego wydania "Wydarzeń" będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wydania weekendowe oraz w święta, obok dotychczas prowadzącej Joanny Wrześniewskiej-Sieger, poprowadzi Bartosz Kurek.


Bartosz Kurek
»Cieszę się, że Bartosz poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń”. Jest naszym wychowankiem, pracuje od początku istnienia Polsat News. Odniósł sukces jako prowadzący poranne pasmo „Nowy Dzień z Polsat News” oraz „Śniadanie w Radiu Zet” i mam nadzieję, że odniesie go prowadząc „Wydarzenia”. W roli prowadzącego zobaczymy go już w tym miesiącu 16, 17 i 18 czerwca« – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
»To dla mnie wyróżnienie. Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć mnie w nowej roli jako prowadzącego główne wydanie „Wydarzeń”. Dziękuję za zaufanie i do zobaczenia na antenach Telewizji Polsat oraz Polsat News o godzinie 18:50« - mówi Bartosz Kurek.
Bartosz Kurek związany jest z Telewizją Polsat od 2008 roku. Na antenie Telewizji Polsat i Polsat News był gospodarzem porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News" oraz niedzielnego programu "Śniadanie w Radiu Zet". Wcześniej prowadził program "Biznes Informacje". Jako korespondent stacji relacjonował: wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, Forum Ekonomiczne Davos 2009, a także z Brukseli kryzys gazowy w 2009 roku. Bartosz Kurek karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu RMF Classic, następnie był reporterem stacji TV Biznes. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończył Uniwersytet Jagielloński. Był również stypendystą fundacji Charlesa Merrilla JR. Prywatnie miłośnik podróży, głównie do Azji Południowo-Wschodniej.


Foto: Polsat
#1 | Maurycy dnia 09.06.17 14:03
Myślę, że przed gościem dość ciekawa przyszłość w mediach się kreuje. Ma to coś, co sprawia, że się staje autorytetem. Tak mi się przynajmniej wydaje. Cóż, Wydarzenia Polsatu to już szerokie wody, więc czas pokaże.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający