Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat traci siatkarską Ligę MistrzówDrukuj

KonkurencjaPlatforma nc+ nabyła wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów w piłce siatkowej CEV mężczyzn i kobiet w sezonach 2018/2019 i 2019/2020. Nadawca przejął prawa od Grupy Polsat, która transmitowała te rozgrywki przez wiele lat.

Fani siatkówki będą mogli zobaczyć wszystkie mecze w kanałach sportowych nc+: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2 i nSport+. Abonenci nc+ będą mieli okazję śledzić najlepsze polskie drużyny walczące o najbardziej prestiżowe klubowe trofeum siatkarskie w Europie. Mecze Ligi Mistrzów będą dostępne także w mobilnych aplikacjach nc+ GO i CANAL+ SPORT ONLINE.

W siatkarskiej ofercie Polsatu niezmiennie pozostaną rozgrywki ligowe i reprezentacyjne kobiet i mężczyzn.
#1 | Wacław dnia 28.06.17 15:09
To dość zdumiewająca zamiana, natomiast dla mnie to nie problem, zwłaszcza że pojawi się w CP piłkarska liga mistrzów. Poza tym przecież liga i reprezentacja zostają, więc braku jakiegoś wielkiego nie ma.
#2 | Farfal dnia 29.06.17 13:44
Jeśli o mnie chodzi to wolę piłkarską Ligę Mistrzów, więc zmiana na plus. W polsat sporcie jest przecież Plus liga więc siatkówki nadal będzie pod dostatkiem.
#3 | Waldek dnia 29.06.17 17:29
Jest liga i jest reprezentacja, więc nie ma źle. Siatkówka na zawsze z Polsatem. Ale też bardzo dobrze, że pojawi się piłkarska liga mistrzów. To w końcu piłkarskie najciekawsze rozgrywki, więc fakt faktem, da się tę stratę bez mrugnięcia okiem przeboleć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający