Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

1,6 mln widzów "Państwa w państwie" w PolsacieDrukuj

Państwo w państwie"Państwo w państwie", emitowane w niedziele o godzinie 19:30, w sezonie 2016/2017 oglądało w Polsacie średnio 1,6 miliona widzów, co przełożyło się na 10,7% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 10% SHR w grupie wiekowej 16-49. Na antenie Polsatu News program również cieszył się dużym zainteresowaniem.

Obie części "Państwo w państwie" oglądało średnio 260 tysięcy widzów, co przełożyło się na 1,65% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 1,19% SHR w grupie wiekowej 16-49. Drugą część programu, emitowaną wyłącznie w Polsat News, śledziło średnio ponad 300 tysięcy widzów (1,9% SHR w grupie 4+ oraz 1,35% SHR w grupie 16-49).

Najwięcej widzów, ponad 2,24 miliona, zgromadził odcinek "Państwo w państwie" emitowany na antenie telewizji Polsat 13 listopada, natomiast na antenie Polsat News największą popularnością cieszyło się wydanie z 26 lutego, które obejrzało średnio 480 tysięcy widzów.

Wraz z początkiem wakacji wystartował nowy cykl "Państwo w państwie – Listy od widzów", emitowany w Polsat News w niedzielę o 21:15. W programie, który prowadzi Jan Kunert, mecenas Marcin Grodzicki pomaga w rozwiązaniu podstawowych problemów prawnych, z którymi zgłaszają się do redakcji "Państwa w państwie" widzowie. Cykl jest odpowiedzią na liczne sprawy zgłaszane przez widzów. Dotychczas, od kwietnia 2017, w krótszej formie, mecenas Grodzicki odpowiadał na listy widzów w trakcie programu.
"Właśnie zakończyliśmy kolejny sezon programu, ale przez całe wakacje nasza redakcja pracuje. Widzowie zgłaszają do nas swoje historie i pytają mecenasa, co mają zrobić. Nie chcieliśmy ich listów przez wakacje pozostawić bez odpowiedzi” – mówi Małgorzata Mikulska–Rembek, Szefowa redakcji programu »Państwo w państwie«. "Proszę mi wierzyć, że listów i maili jest naprawdę dużo" - zapewnia Małgorzata Mikulska-Rembek. "Niestety nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc. Pomyśleliśmy jednak, że naszym widzom, możemy podpowiedzieć, jak mogą wybrnąć z kłopotów i to właśnie robi co tydzień mecenas razem z dziennikarzem programu" - dodaje.

Oprócz odpowiedzi na listy, które są emitowane na antenie Polsat News, mecenas odpowiada na listy również na portalu Polsatnews.pl. Nową porcję listów i porad można tam przeczytać w każdą niedzielę.

Program "Państwo w państwie", którego prowadzącym jest Przemysław Talkowski, powróci na antenę telewizji Polsat i Polsatu News jesienią.


Dane: NAM/Polsat
#1 | Mark dnia 11.07.17 16:38
Pojawiają się ciekawe zagadnienia, ważne tematy, dobrze są pokazane, wyjęte są kontrowersje na wierzch, to i ludzie chętnie zaglądają do Polsatu i oglądają Państwo w Państwie. Tu nic nie dziwi.
#2 | Widz dnia 13.07.17 09:47
W ogóle Polsat jest teraz jedyną stacją, którą tak naprawdę oglądam (cała grupa). Naprawdę godne polecenia kanały i poszczególne programy - to publicystyczne też.
Prowadzący podchodzą do sprawy obiektywnie - bez ukierunkowania na konkretną partię polityczną i to chyba najbardziej sobie cenię.
#3 | Ewkin dnia 13.07.17 22:17
Bardzo dobry program! Jak widać nie tylko mi się podoba - bardzo wysoka oglądalność. Czekam na kolejny sezon.
#4 | Marek dnia 17.07.17 22:43
Widz Uśmiech ma rację. TVPis nie da się oglądać, TVN też idzie w inną, drugą (lepszą) stronę, ale nie jest tak obiektywna jak Polsat. W ostatni weekend miałem trochę czasu w domu i obejrzałem po kolei wszystkie wieczorne informacje - jakbym w 3 krajach mieszkał ..
Ale wg mnie najlepiej to oddały Wydarzenia Polsatu ... tak trzymać !!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający