Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat i Plus po raz drugi partnerami Sceny KulturalnejDrukuj

Plus & CPCyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej oraz Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus już po raz drugi wspierają najmocniejszy projekt kulturalny na polskim wybrzeżu, jakim jest Scena Kulturalna. W sześciu nadmorskich miastach Polski operatorzy zapewniają uczestnikom wydarzenia m.in. bezpłatną strefę Wi-Fi, strefę chilloutu oraz boiska do siatkówki.

Scena Kulturalna koncentruje się na promowaniu kultury i rozrywki, przy czym jej podstawowym założeniem jest podążanie za turystami w sezonie letnim. W tym roku profesjonalne namioty kinowo-teatralne postawione zostały w sześciu topowych nadmorskich miejscowościach: Łebie, Karwii, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Jastarni oraz Juracie. Codziennie, 7 dni w tygodniu, przez cały okres wakacji, od godz. 10 do 22 odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, a ofertę wzbogacają działające 12 godzin dziennie kawiarnie oraz księgarnie wakacyjne.

W ramach udziału w projekcie, Cyfrowy Polsat i Plus zapewniają gościom Sceny Kulturalnej:

* bezpłatną strefę Wi-Fi, dzięki której plażowicze będą mogli korzystać z Internetu LTE Plus,
* strefę Plusa i Cyfrowego Polsatu z możliwością skorzystania z porad profesjonalnego Doradcy Klienta,
* strefę technologiczną, w której w ramach współpracy z firmą Samsung prezentowane będą m.in. okulary Gear VR oraz telefon Galaxy S8,
* strefę komfortu z wygodnymi leżakami,
* boiska do gry w piłkę siatkową (w miejscowościach: Jurata, Jastarnia, Łeba i Karwia).

Wśród atrakcji przygotowanych przez tegoroczną Scenę Kulturalną znalazły się najnowsze filmy z aktualnej ramówki kinowej: "Spider-Man: Homecoming", "Gru, Dru i Minionki", "Volta" oraz występy na żywo m.in. Piotra Bałtroczyka, Sławomira, Agnieszki Rylik, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Michała Szpaka, Ryszarda Rynkowskiego, a także wiele innych atrakcji.
#1 | Bogdan dnia 26.07.17 15:14
Plusa to kojarzyłem głównie z tym, że wspiera siatkówkę czy imprezy związane z bezpieczeństwem, ale jeśli się rozszerzają także na kulturę, to tym lepiej. A przy okazji takiej imprezy warto sobie sprawdzić, jak ich lte działa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający