Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszyła nowa kampania reklamowa Domowego Internetu LTE oferowanego przez Cyfrowy Polsat (wideo)Drukuj

Internet LTEWystartowała nowa kampania reklamowa Domowego Internetu LTE oferowanego przez Cyfrowy Polsat. Wcielający się w rolę wakacyjnego reportera Krzysztof Ibisz, znany już widzom z poprzednich odsłon spotów promujących zestaw ODU-IDU, pokazuje innowacyjność i niezawodność zestawu.


Za scenariusz i realizację filmu odpowiada agencja GREY Group, reżyserował Michał Bulik. Producentem jest Mariusz Matwiejczuk, a postprodukcją zajął się Dom Produkcyjny TFP Sp. z o.o. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Pokazane w spocie zmagania reportera z siłami natury można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Telewizji Polsat. Kampania obejmuje także Internet.
#1 | Valdek dnia 26.07.17 14:45
Ja korzystam akurat z zestawu ODU-IDU od CP i jestem pozytywnie zaskoczony. Co ważne mam nielimitowany LTE z podstawowym pakietem 100GB co w zupełności mi wystarcza, a dzięki zewnętrznemu modemowi ma świetny zasięg.
#2 | Julio dnia 26.07.17 14:47
Jak to jest ta sama sieć co ma Plus, to to jest dobry net.
#3 | Julian dnia 31.07.17 13:30
CP nawet pierwszy zrobił sieć lte, a w zasadzie zaczął ją budować jeszcze zanim przejął Plusa. No ale fakt, to jest ta sama sieć.
#4 | Wacek dnia 28.08.17 15:09
No właśnie, ja nie tyle czytałem o tym, że Plus lte ma bardzo dobre, co nawet parę razy mi się zdarzyło z tego netu korzystać. I tu się nie ma czego przyczepić. Oczywiście, trzeba najpierw mapkę przejrzeć, czy zasięg będzie. Jakby co, to przecież Plus też daje opcję na testowanie lte, co jest całkiem niegłupie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający