Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala FEN 18 w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport Fight HD12 sierpnia w Koszalinie odbędzie się gala FEN 18 Summer Edition. W klatce zobaczymy m.in. gwiazdy piórkowej kategorii wagowej, czyli Kamila Łebkowskiego i Bartosza Koperę. Galę pokażą Polsat Sport Fight HD i Polsat Sport.

Kamil Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, a będzie to jego trzecia gala z rzędu. W co-main event natomiast zobaczymy Andrzeja Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać "win streak" i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem. Duże emocje wzbudzą także kolejne nazwiska z karty walk: Kopera, Georgas, Janusz, Rębecki, czy powracający do klatki "Pająk" zapewnią widzom i fanom sztuk walki znakomite widowisko.

Karta walk FEN 18:
● Daguir Imavov VS Kamil Łebkowski -66 kg
● Marcin Naruszczka VS Andrzej Grzebyk -84 kg
● Aleksander Georgas VS Bartłomiej Kopera -66 kg
● Mateusz Duczmal VS Artur Bizewski -95 kg
● TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
● Igor Poteria VS Wojciech Janusz -93 kg
● Mateusz Łazowski VS Marcin Sianos -120 kg
● Tomasz Romanowski VS Igor Michaliszyn -77 kg
● Piotr Tutkowski VS Adrian Błeszyński -77 kg
● Tomasz Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
● Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski -84 kg
● Marek Woroncow VS Filip Tomczak -84 kg

Transmisja w Polsacie Sport Fight HD startuje już o godz. 19:00, w Polsacie Sport początek relacji o 20:30.
#1 | Jan dnia 31.07.17 13:28
I dobrze, że nie tylko KSW pokazują. KSW wiadomo, to pompa, gala, zabawa. Ale tu będzie większy akcent na walkę. Nie żebym krytykował KSW, bo też oglądam, jak Polsat pokazuje, ale taka pure stricte walka to jednak coś co mnie bardziej kręci.
#2 | Hunior dnia 31.07.17 19:22
Polsat walkami stoi i dzisiaj jest to jeden z najlepszych operatorów transmitujących sporty walki.
#3 | Misiek dnia 02.08.17 11:43
Kurcze jakoś sporty walki do mnie nie przemawiają, ale jak widzę ile tego jest zwłaszcza na Platformie Cyfrowego Polsatu no to chyba ma to jakąś popularność. Dobrze, niech Ci co się im podoba oglądają - ja poszukam czegoś innego - sportu na CP nie brakuje Uśmiech
#4 | Sportowiec dnia 16.08.17 22:22
Też nie lubię sportów walki, ale fajnie że CP daje szansę wszystkim zobaczyć różne dyscypliny. To właśnie zdecydowało, że przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata - z Elevenami Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający