Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe twarze w jesiennych odcinkach "Pierwszej miłości"Drukuj

Pierwsza miłośćNa początku września na antenę Polsatu powrócą premierowe odcinki "Pierwszej miłości". W obsadzie serialu zobaczymy dwie nowe twarze - Edytę Herbuś oraz znanego z "Przyjaciółek" Marcina Rogacewicza.

Edyta Herbuś zagra Sylwię, nową szefową Radka (Mateusz Banasiuk). W czyim życiu namiesza nowa postać i jak potoczą się jej dalsze losy? Dowiemy się już wkrótce.


Sylwia (Edyta Herbuś) i Tymek (Piotr Gawron-Jedlikowski)

Z kolei Marcin Rogacewicz wcieli się w Ksawerego - komendanta w Wadlewie. Czeka go niełatwe zadanie, bowiem będzie jedynym policjantem we wsi. Stróż prawa będzie miał ręce pełne roboty. Do tej pory spokojną okolicę nawiedzi wzmożona fala przestępstw. Policjanta, oprócz walki ze złoczyńcami, czeka o wiele trudniejsze wyzwanie. Mocniej zabije do niego gorące serce Malwiny (Agnieszka Wielgosz).
Malwina (Agnieszka Wielgosz) i Ksawery (Marcin Rogacewicz)

Foto: Instagram.com/edytaherbus i Bogdan Bogielczyk
#1 | Jadźka dnia 31.07.17 13:25
Super że Herbuś będzie w obsadzie Pierwszej miłości. Dawno nie widziałam jej w żadnym serialu, a przynajmniej nie w takim, jaki bym oglądała. Fajnie, że Polsat ją do obsady włączył, naprawdę fajnie.
#2 | Maria dnia 02.08.17 11:51
No trzeba trochę serial odświeżyć, ale widzę, że Polsat trzyma rękę na pulsie i działa. Przychodzi czas kiedy każdy serial zaczyna zachodzić nudą i nowe twarze powinny to zmienić. Liczymy na sukces jak dotychczas.
#3 | Beata dnia 03.08.17 14:18
Mnie tam Pierwsza miłość nie nudzi, scenarzyści tu dają radę. Ale fakt, lepiej dmuchać na zimne i Polsat chyba to właśnie robi. Jestem ciekawa jak wypadną nowe postaci.
#4 | Mengolo dnia 06.08.17 10:44
Jeden z moich ulubionych seriali. W sumie już bardzo długo na antenie a jeszcze nie nudzi Uśmiech Brawo dla ekipy robiącej ten serial Uśmiech
#5 | Mietek dnia 16.08.17 22:16
Herbuś - na ładną twarz się fajnie patrzy - trzeba tylko poczekać jak będzie grać - zobaczymy. Serial oglądam więc nowa osoba pewnie go odświeży - czekamy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający