Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plus i Cyfrowy Polsat ponownie z promocją "Testuj Internet LTE za 9 zł" (wideo)Drukuj

Plus & CPPlus i Cyfrowy Polsat ponownie dają wszystkim zainteresowanym możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł. Od wtorku 1 sierpnia dostępna jest promocja, dzięki której można testować Internet LTE sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, a osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów oprócz opłaty aktywacyjnej.

Promocja "Testuj Internet LTE":
* Od wtorku 1 sierpnia każdy może przetestować Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced za 9 zł.
* Dostępna we wszystkich punktach sprzedaży oraz sklepach internetowych obu operatorów.
* Przez pierwsze 14 dni kontraktu, a w przypadku ofert e-sklepów nawet przez 15 dni, można testować Internet bez opłaty abonamentowej, a jedyny koszt to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł.
* Dostępna z wybranym routerem Wi-Fi lub modemem LTE lub w ofercie Tylko SIM, a promowanym sprzętem jest router mobilny ZTE MF971V, który pozwala na transmisję danych z prędkością pobierania do 300 Mb/s.
* Związana z podpisaniem umowy na 24 miesiące.

Promocję "Testuj Internet LTE Plus za 9 zł" wspierać będzie kampania reklamowa. W filmach pt. "9 na 10" Szymon Majewski będzie prezentował zalety Internetu LTE Plus w różnych codziennych sytuacjach, w których niezbędne jest stabilne i szybkie łącze. Reżyserem spotów jest Bartek Ignaciuk, operatorem obrazów Jan Holoubek, a powstały one na podstawie scenariuszy Piotra Fuka i Zuzanny Wrońskiej. Kampanię przygotowała Agencja Scholz & Friends, a za produkcję odpowiadał Ryszard Kłosowski i Dom Produkcyjny TFP. Kampania będzie realizowana w telewizji, OOH, online i social mediach, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.


#1 | Dario dnia 02.08.17 22:18
Z tym 9 na 10 nie wiem czy jest tak różowo, ale sam korzystam z LTE polsatu w małej miejscowości i akurat jestem w gronie tych zadowolonych. Test za 9 pln na 14 dni to znakomita kampania reklamowa - bierzesz, sprawdzasz i jeżeli ci się nie podoba oddajesz. Promocja w dodatku w wakacje co czyni j ą jeszcze bardziej atrakcyjną.
#2 | August dnia 03.08.17 14:22
To racja, taki pomysł na przetestowanie netu i taka możliwość to jest dobre. Teoretycznie, net cp powinien zadziałać wszędzie, ale zawsze znajdzie się jakaś nisza, więc jeśli jest możliwość przetestowania, to warto skorzystać.
#3 | Tomek dnia 12.08.17 17:03
To że Plus ma dobry net, to wiadomi i bez testów. I ogólnie zasięg też tej sieci nie pozostawia wątpliwości, że jest dobra. No ale jak kto ma mieć wątpliwości, to łatwo się przekona, że mieć nie powinien. Po to są te testy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający