Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Walka o życie Sabiny, Melka w szeregach mafii i kryzys w związku Marysi - zapowiedź jesiennych odcinków "Pierwszej miłości"Drukuj

Pierwsza miłośćJesienią przed bohaterami "Pierwszej miłości" dramatyczne chwile, niebezpieczeństwo, trudne decyzje i zaskakujące rozwiązania. Po strzelaninie w Kulczycki Corporation rozpoczyna się walka o życie Sabiny. Szantażowana przez Darka Melka będzie zmuszona do współpracy z mafią. Michał pokaże oblicze, którego Marysia nie znała.

W życiu Kaśki i Radka pojawią się nowe kobiety, a w życiu mieszkańców Wadlewa nowy policjant, który będzie próbował zaprowadzić porządek we wsi. Tak w dużym skrócie zapowiada się nowy sezon serialu. W najnowszych odcinkach pojawią się także nowi bohaterowie: Edyta Herbuś, Marcin Rogacewicz oraz Michał Mikołajczak.

Poprzedni sezon skończył się dramatycznie. Po strzelaninie w Kulczycki Corporation Sabina (Ula Dębska) trafia na oddział intensywnej terapii i jest bliska śmierci. Kiedy lekarze dochodzą do wniosku, że jej stan nie daje nadziei na poprawę, rodzina i przyjaciele pogrążają się w rozpaczy. Karol (Karol Strasburger) do tego stopnia nie może pogodzić się z sytuacją, że rzuca się z pięściami na personel szpitala. Będzie do końca walczył o życie córki.

Emocji nie może zabraknąć również w życiu głównej bohaterki! Marysia (Aneta Zając) nie poznaje swojego męża, który od dłuższego czasu dziwnie się zachowuje. Ataki agresji, huśtawki nastrojów, być może zdrada… Czy to jest ten sam mężczyzna, w którym się zakochała? Kobieta próbuje dowiedzieć się, skąd taka nagła zmiana jego charakteru. Najtrudniejsze jednak jest to, że młoda żona traci poczucie bezpieczeństwa, a Michał (Wojciech Błach) staje się dla niej coraz bardziej obcym człowiekiem. Czy małżeństwo przetrwa kolejną próbę, czy Marysia ponownie zostanie sama z córkami?

Czarne chmury zwisną także nad Melką (Ewa Jakubowicz) i Pawłem (Michał Malinowski). Kiedy odzyskali spokój po zamieszaniu jakie w ich związku wywołała Dominika (Maria Szafirska), teraz do akcji wkracza Darek (Bartosz Porczyk). Nieobliczalny policjant po bójce z Pawłem, postanowi się zemścić. Szantaż, który wymyśli, zmusi Melkę do współpracy z nim, co oznacza, że dziewczyna będzie musiała wstąpić w szeregi mafii…

Niebezpieczeństwo i strach pojawią się też w życiu Aśki (Paulina Gałązka). Dziewczyna jest prześladowana, co doprowadza ją do granic wytrzymałości psychicznej. Tym bardziej, że Bogumił (Bronisław Wrocławski) uciekł z konwoju policyjnego. Czy to możliwe, aby ten sam mężczyzna jednocześnie chodził wolno po ulicach i odbywał karę w więzieniu? Intryga, którą uknuł, okaże się złożona. W takich okolicznościach policja początkowo nie będzie chciała uwierzyć w wersję wydarzeń Aśki.

Przed Beatą (Katarzyna Ankudowicz) i Cezarym (Robert Wabich) kolejne wyzwania. Czy po fikcyjnym ślubie zdecydują się na fikcyjny rozwód? Ich wcześniejsze plany mocno się pokrzyżują, a nowe regulacje prawne spowodują, że para dla uwiarygodnienia swojej relacji, na jakiś czas będzie musiała ze sobą zamieszkać. To dla Beatki będzie sporym zaskoczeniem.

Perypetie miłosne czekają także Kaśkę (Michał Koterski)! Po przeprowadzce Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) zarówno w jego mieszkaniu, jak i w życiu pojawia się pustka. Wypełni się ona jednak szybciej, niż mógłby oczekiwać. Na horyzoncie pojawia się bowiem nowa, ale jakby stara znajoma – Marzena (Marta Chodorowska). Kaśka czuje, że w tej kobiecie mógłby się zakochać. Jednak czy jej nastoletni syn, go nie odstraszy?

Po chwili spokoju w życiu Radka i Jowity ponownie pojawi się ktoś, kto może zagrozić ich związkowi. Sylwia (Edyta Herbuś), szalenie atrakcyjna, dynamiczna, pełna osobistego uroku szefowa pisma i portalu kierowego do młodzieży zatrudni Radka. Mężczyzna wpadnie jej w oko. Ona też od samego początku zrobi na nim bardzo silne wrażenie. Czy Radek będzie w stanie oprzeć się jej urokowi? A może jednak zdecyduje się na romans z szefową?

Na koniec poprzedniego sezonu w Wadlewie wybuchł konflikt, który podzielił mieszkańców na dwa obozy, a spór o władzę między Emilką (Anna Ilczuk) i Olkiem (Krzysztof Wieszczek) trwa nadal. Gdy do walki włączają się Seweryn (Mirosław Kropielnicki) i Śmiałek (Paweł Okoński), wszystkie chwyty zaczynają być dozwolone. Na szczęście w wiosce pojawia się nowy policjant, Ksawery (Marcin Rogacewicz), który od początku będzie miał ręce pełne roboty. Przed Wadlewem czasy wzmożonej przestępczości.

Jesienią do zgranej ekipy serialu dołączą Edyta Herbuś w roli Sylwii, szefowej Radka, Marcin Rogacewicz, czyli Ksawery, nowy mundurowy w Wadlewie oraz Michał Mikołajczak jako Piotrek, bliski kolega Krystiana.

Najnowsze odcinki "Pierwszej miłości" na antenie Polsatu już od 4 września, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00. Producentem serialu jest ATM Grupa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający