Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszyła nowa kampania programu smartDOM (wideo)Drukuj

smartDOMRuszyła nowa odsłona kampanii reklamowej programu smartDOM, w ramach której ambasadorzy programu – Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – podróżują po Polsce kamperem, odwiedzają polskie rodziny i opowiadają o korzyściach z łączenia najróżniejszych usług i produktów z oferty Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Tym razem 60-sekundowy spot jest zapisem z podróży do Bystrzycy Kłodzkiej, a jego bohaterowie radzą, jak "być bystrym i oszczędzać" i zachęcają abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu do przeniesienia numeru do sieci Plus, bo już za 20 zł/mies. można w Plusie dobrać abonament telefoniczny, a w nim rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego Internet LTE Plus za złotówkę i najnowszy Samsung Galaxy J5.Kampania jest prowadzona w telewizji (m.in. w Polsacie i jego kanałach tematycznych, TVN), radiu (m.in. RMF, ZET, Eska, Tok FM, Złote Przeboje, Rock Radio) i Internecie.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja Scholz & Friends, autorami scenariusza spotu są Piotr Fuk, Mirek Kulisz i Zuza Wrońska, reżyserem spotu jest Łukasz Jaworski, producentem TFP Sp. z o.o., a media zakupił dom mediowy Vizeum.
#1 | Janusz dnia 22.08.17 16:47
Smart dom to jest to, co bardzo mocno przyciąga do Plusa. Kilka usług, dzięki którym jest sporo taniej, to jest jednak coś atrakcyjnego.
#2 | Grom dnia 22.08.17 19:18
We wrześniu kończy mi się umowa z obecnym operatorem i w końcu będę mógł z smartdomu skorzystać. TV w CP już mam więc tylko muszę przenieść numer do Plusa.
#3 | Norbert dnia 28.08.17 13:52
Dobrze z CP mieć trochę tych usług, bo oszczędności takie codzienne naprawdę robią się bardzo duże. To jest spora moc i przewaga tego programu nad innymi operatorami tv.
#4 | Michaś dnia 28.08.17 15:22
Z CP i Plusa, trzeba podkreślić, bo to też z Plusa wiele usług można w smart domie uzyskać. Nie tylko te takie podstawowe typu telefon, internet, ale i banking itd.
#5 | Trytek dnia 28.08.17 18:44
Plus ma najwięcej usług wśród operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku i widać, że jest to spory potencjał, bo klienci wolą płacić mniej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający