Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Po drugiej stronie lustra" - nowość w Polsat CafeDrukuj

Polsat Cafe (HD)Choć telewizja Polsat Cafe nie ujawniła jeszcze oferty, jaką przygotowała na jesień, to my już wiemy, że znajdzie się w niej nowy program "Po drugiej stronie lustra". W 10-odcinkowej serii poznamy piętnaście kobiet, które nienawidzą patrzeć w lustro a którym los odebrał urodę i wiarę w siebie.

Każda z nich wiele razy, pytając gdzie jest moje prawdziwe ja, miała ochotę stłuc taflę szkła, w której codziennie widzi swoje niedoskonałe odbicie. Zobaczymy niezwykłe kobiety, którym życie zafundowało problem nie do pokonania, tak im się przynajmniej wydawało… W programie będziemy śledzić pracę zespołu specjalistów z kliniki medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Los napisał dla bohaterek często dramatyczny scenariusz, ale eksperci napiszą nowy szczęśliwy rozdział i otworzą im drzwi do życia bez kompleksów. Po drugiej stronie lustra marzenia się spełniają...
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający