Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowy sezon "ŚWK" od 6 września w Polsacie. Co się wydarzy?Drukuj

Świat według KiepskichJesienią wraz z Kiepskimi i ich sąsiadami będziemy obchodzić 50-lecie osiedla Kosmonautów, poszukamy mitycznego Św. Grala oraz poznamy nowego wielbiciela Mariolki – Mikołaja Kopernika. Serial będzie emitowany ponownie w środy o godz. 20:00 w Polsacie.

W najnowszym sezonie serialu Paździoch (Ryszard Kotys) odnajdzie w życiu nową fascynującą pasję – poszukiwanie wyjątkowego okazu motyla, w którym zatraci się bez umiaru. W nocnej rozmowie z Ferdkiem wyjawi także, że jest o krok od znalezienia mitycznego Św. Grala, który pomoże mu zdobyć władzę nad całą planetą. Jesienią Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanowi wreszcie wymienić meble w dużym pokoju. Postawiony przed faktem dokonanym Ferdek (Andrzej Grabowski), uda się w misję poszukiwania wyrzuconych przez małżonkę foteli. Prawdziwe problemy zaczną jednak się dopiero wtedy, gdy wszyscy z Kiepskim na czele zapomną o urodzinach Haliny. Mąż będzie stawał na głowie, aby się zrehabilitować i znaleźć odpowiedni prezent dla żony. Okaże się jednak, że nie jest to łatwe zadanie…. To jeszcze nie koniec wyzwań, z którymi Ferdek będzie musiał zmierzyć się w tym sezonie. W związku ze zbliżającym się 50-leciem osiedla Kosmonautów Prezes Kozłowski zwróci się do niego z prośbą o wykreowanie oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody jubileuszu. Jaką wizję świętowania przedstawi Kiepski? Boczek natomiast stanie przed trudną życiową decyzją zmiany pracy i przeprowadzki do Dusseldorfu. Ferdek zrobi wszystko aby przekonać sąsiada do wjazdu co oznaczałoby pozbycie się go z kamienicy na zawsze… W serialu pojawi się także nowy adorator Mariolki (Barbara Mularczyk – Potocka), Mikołaj Kopernik (Andrzej Kłak). Ponadto mieszkańców kamienicy czeka zmiana czasu. Kiepski jako jedyny zbuntuje się przed niepotrzebnym utrudnianiem życia i postanowi żyć według własnego zegarka.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolkę (Barbara Mularczyk-Potocka), Helenę Paździoch (Renata Pałys), Mariana Paździocha (Ryszard Kotys), Waldusia (Bartosz Żukowski) Jolasię (Anna Ilczuk), Kozłowską (Joanna Kurowska), Prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła), Malinowską (Zofia Czerwińska), Badurę (Lech Dyblik) i innych. Do stałej obsady serialu dołączył Andrzej Kłak jako Mikołaj Kopernik.

Gościnnie pojawią się m.in. Jacek Braciak, Agnieszka Więdłocha.

Jesienią perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów będzie można oglądać ponownie w środy o godz 20:00. Przypomnijmy, że wiosną premierowe odcinki sitcomu emitowano w soboty o godz. 19:30.
#1 | Janek dnia 25.08.17 12:46
Kiepscy są po prostu nie do zdarcia. Tyle lat Polsat już ich kręci, a jakoś mi się nie chcą znudzić. Miło będzie zobaczyć Braciaka. Pewnie jakiegoś warszawskiego cwaniaczka zagra. I to we Wrocławiu, hehe, to będzie mezalians!
#2 | Elofur dnia 28.08.17 13:38
Bo ten serial to jest tak zwany evergreen. Po prostu zawsze będzie dobry, świeży i ciekawy. Ale jak to Polsat robi, to ja tego nie rozumiem, bo przecież knif jest ciągle ten sam. A mimo to, ciągle bawi!
#3 | Ficek dnia 28.08.17 21:13
Jedyny serial, który regularnie śledzę Z przymrużeniem oka Wiadomo - są odcinki gorsze i lepsze, ale od lat trzyma poziom. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden sezon nakręcą.
#4 | Kowalsky dnia 30.08.17 18:53
Nie wiem jak to się dzieje, ale kiepscy pomimo tylu lat dalej bawią. Serial legenda. Zawsze oglądam i czekam na nowe odcineczki Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający